20 października

20 października

Masełka do demakijażu Pure By Clochee, Delia Clean Me

 Masełka do demakijażu zdecydowanie przejęły dziedzinę demakijażu. Łatwość użytku, ogromny wybór, zminimalizowane ryzyko podrażnień, ale przede wszystkim szybkie i skuteczne działanie. Dziś masełkach Delia Clean Me i Pure By Clochee Clear Skin.

Masełka do demakijażu Pure By Clochee, Delia Clean Me

Pure By Clochee Clear Skin do masełko o zbitej, ale nie zbyt woskowej konsystencji, po rozprowadzeniu na twarzy wytwarza się coś w stylu "śmietanki", nie jest to piana, ale rodzaj łagodnej olejowej emulsji.. 
Rozpuszcza każdy rodzaj makijażu od lekkiego po ten wodoodporny, nikt nie skarżył się ma mglenie w oczach, ale osoby z soczewkami powinny mimo wszystko je zdjąć przed demakijażem. 

W składzie jest zawarte masło shea, olej z winogron, olej słonecznikowy, masło mango, kofeina, olej różany i patrząc pod kątem składowym i konsystencji mogę śmiało ukierunkować to masełko do każdego typu skóry nawet dla skóry trądzikowej. 


Masełka do demakijażu Pure By Clochee

Dostępność: > Pure By Closhee masełko <-

Pure By Clochee Clear Skin

Delia Clean me! To masełko o zbitej, woskowej konsystencji. W kontakcie z wodą i przy masażu zamienia się w delikatny olejek, rozpuszcza makijaż nawet wodoodporny, ale tutaj radzę być delikatnym, bo może mglić oczy. 
Ponieważ konsystencja jest bardziej treściwa to masełko sprawdzi się bardzo dobrze przy skórach suchych, odwodnionych i na kuracjach przeciwtrądzikowych (ale też np. przy retinolu). 

W składzie zawarto olej ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy, masło shea. 

Delia Clean me!


Delia masełko do demakijażu

Bardzo ważne: masełka do demakijażu mają w sobie emulgator, ale mimo to, trzeba pamiętać o zmyciu pianką lub żelem je. Każdy produkt myjący musi zostać zmyty, by nie drażnić skóry.