21 września

21 września

Moda męska wiosna/lato 2021

 Mój letni czas modowy w 2021 był mimo wszystko spójny, postawiłem na kompatybilne kolory, proste kroje i mimo wszystko stonowane zestawienia. Czas płynie szybko a ja czuję, że im bliżej mi do 30 tym bardziej zakochuję się w klasyce. 

Moda męska wiosna/lato 2021


Wszystko pod kontrolą, mam/musi być. Lubię kontrolować czas, modę i siebie. Zestawienia kolorystyczne, które się nie gryzą, są soczyste, ale jednocześnie nie rażą w oczy. Granaty, beże, biel, czernie, róż zdominowały moją letnią garderobę. 
Buty sportowe, espadryle najczęściej nosiłem, bo w pogoni za czasem musi również iść wygoda i komfort. 

letnia moda męska

Komplety, kombinezony, dresy. lubuję się w stylizacjach komplementarnych tworzących jedną część, bo o ile u kobiet sukienka czy kombinezon nie zwraca uwagi to u mężczyzn jest to coś rzadko spotykanego. Najmilej wspominam jednak outfit z różowym kombinezonem Asos, który podzielił zdania zaś ja myślę, że jest to kolejny krok do otwartości, ale zestawienie militarne zebrało najwięcej pochlebnych opinii, może dlatego, że to jedno z najbardziej "męskich"?. 

kombinezon męski

Dodatki, przybyło kilka par okularów z Asos czarne i kocie w stylu unisex, chociaż mam wrażenie, że na śląsku mężczyźni wybierają najczęściej oficerki, ale w centrum Bielska, Katowic już prędzej widzimy różnorodność. Okulary noszę również jako prewencja anty-aging, bo przecież mają filtry a to bardzo ważne by dbać o okolice oczu jak i sam wzrok. 
Chyba nie patrzyłem na czas, tak szybko mi ucieka, że nawet zegarków nie nosiłam, ale poprawię to zapewne w obecnym jesiennym  klimacie. 

kapelusz męski

Wszystkie outfity i oznaczenia marek są na moim instagramie <--