04 sierpnia

04 sierpnia

Urban Decay Prince Black/gold

 Urban Decay Prince Black/gold odzwierciedla wizualny świat i styl Prince'a. Kolekcja Urban Decay Prince posiada dwie palety, marka tym sposobem składa hołd artyście Prince'a. Produkty dostępne wyłącznie w Sephora stacjonarnie i online. 


Urban Decay Prince Black/gold


Już samo opakowanie palety przyciąga wzrok, wykonane z imitacji skóry, zamykane na dwie strony w typie "drzwi" gdzie zamkiem jest logo Prince'a w kolorze złota, nie ukrywam robi to wrażenie i bardzo mi się podoba. W lewych "drzwiczkach" palety mieści się kwadratowe lusterko. 

Urban Decay Prince Black/gold to 10 cieni łatwodegradowalnych:
2 cienie matowe
5 cieni metalicznych
3 cienie z drobinkami 

Urban Decay Prince paleta

prince paleta


Maty są kremowej formuły dzięki czemu bardzo przyjemnie transferują się na powiekę i dobrze łączą się z innymi cieniami, metaliczne nakładane pędzlem dają efekt dzienny zaś nałożone pacynką czy palcem lub na bazę dają ładny efekt odbicia światła zaś te cienie z drobinkami są w moim odczuciu dodatkiem do cienia o zbliżonym kolorze by podbić jego efektowność za pomocą drobinek, które mienią się na różne kolory. 


Urban Decay Prince swatche


Ja osobiście każde cienie nakładam na bazę lub na lekko przypudrowany korektor, w ten sposób cienie nie zbierają się w załamaniach przez cały dzień, nie blakną i nie tworzą dziur. Formuła cieni Urban Decay Prince jest stworzona, by makijaż mieć pod kontrolą czyli poprzez dokładanie cieni stopniujemy intensywność, pigmentację i ich rozproszenie. Pigmentacja palety jest dobra, ale nie jest jedną z tych, gdzie wystarczy jeden dotyk włosia i mamy pełną koncentrację pigmentu - tutaj technika dokładania, blendowania i znów dokładania jest jak najbardziej wskazana, by wydobyć wszystko co najlepsze z cieni. 
Myślę, że to bardzo dobra propozycja dla osób, które lubią daną kolorystykę palety, lubią się bawić makijażem, ale nie chcą przerysowanego efektu niczym z hasztagu "instamakeup". Paletą można zrobić szybki makijaż dzienny i ten bardziej wieczorowy. 
Swoją drogą, podoba mi się również ta wersja fioletowa jako fan fioletów ^^, 


paletka urban decay

Makijaż○, zdjęcie: Ja 
Modelka: Maja Janusz

ud sephora
Dostępna tu: Urban Decay Prince