17 sierpnia

17 sierpnia

Miss Sporty lakiery do paznokci, pastele i naturalne kolory

 Klasyczne lakiery do paznokci to klasyk w tej dziedzinie. Kiedyś kobiety zmieniały kolory, zdobienia i odcienie w zależności od humoru, nastroju, pory dnia czy nocy a i często również do okoliczności. Proste zmycie zmywaczem i można zmienić swój look. Dziś o lakierach Miss Sporty 

Miss Sporty lakiery do paznokci

Miss Sporty Shine to kolekcja dla tych z Was, które chcą trochę zaszaleć z kolorami, ale też prostym zdobieniem. Wybrałem trzy lakiery o stonowanych, pastelowych kolorach: fiolet, niebieski i słonecznikowy zaś dopełnieniem pastelowego szaleństwa jest lakier, który ma w sobie trochę gliteru mieniącego się na różne kolory i w zależności od tego ile warstw nałożymy tak wiele brokatu naniesiemy na paznokieć. 

Przyznam, że wszystkie lakiery, które tu widzicie bardzo szybko schną i są gotowe na warstwowanie a jak już przy warstwach jesteśmy, to by pokryć w pełni płytkę paznokcia wystarczą dwie cienkie warstwy. Przy robieniu swatchy i przy testach mojej mamci żaden się nie grudkował i nie tworzył smug. 
Trwałość przy matce Polce zmywającej gary, rehabilitującej się, sprzątającej i pracującej to około 3 dni a po tym czasie lakier zaczyna schodzić od czubków paznokci - myślę, że to bardzo dobry wynik przy tym trybie życia ;). 

Swatche na dole w wpisie. 

Miss Sporty shine perfect

pastelowy lakier do paznokci

Miss Sporty Naturally Perfect to linia o stonowanych odcieniach podążających za naturalnością. Przyznam, że te dwa, które wybrałem skradły moje wrażliwe kolorowe serce ze względu na ich delikatność, naturalny efekt końcowy  a jednocześnie głębię koloru. 
Przy jednej warstwie osiągamy mleczny odcień wybranego lakieru zaś przy dwóch efekt widoczny jak na swatchach niżej. 
Ich trwałość jest podobna przy tym trybie życia. Świetnie wyglądają na zniszczonej płytce paznokcia w trakcie jej odbudowania a np. nagłego ważnego spotkania. To ten typ lakieru i odcieni, który sprawdzi się na dosłownie każdą okoliczność. 


Miss Sporty naturally perfect

naturalny lakier do paznokcilakier do paznokci rossmann