20 lipca

20 lipca

Live Paint It, zmywalna kreda do włosów

 Zróbmy sobie trwałą... wróć, to nie te czasy ;). Obecnie mamy do wyboru szamponetki, farby bez amoniaku, eko, z amoniakiem, mamy również kredy do włosów o których dziś mowa. Live Paint It kreda zmywalna do włosów. 


Live Paint It, zmywalna kreda do włosów


Live Paint It to kredy do włosów w 4 różnych kolorach: różowy, fioletowy, niebieski i szary. 
Opakowanie posiada zatrzask, który zamyka produkt do wersji kompaktowej. W środku znajdziemy przymocowaną gąbkę i równolegle kredę w wybranym kolorze. 

live kreda do włosów

Najbardziej napigmentowaną kredą jest różowa, ale jak zobaczycie niżej na zdjęciu wszystkie odcienie na moich czarnych włosach są dość dobrze widoczne już za jednym pociągnięciem. 
Pokazywałem ten produkt na instastory jako pierwsze wrażenie i byłem zdziwiony, że nawet niebieski czy fiolet dobrze wypadł na moich włosach. 
Więc jeśli na czerni tak dobrze kredy wypadają to na jaśniejszych włosach a przede wszystkim blondzie efekt będzie jeszcze bardziej intensywny i rzucający się w oczy. 
sam uważam, że każdy odcień ma w sobie to coś, ale jednak najbliżej mojemu sercu chyba jest szarość, która prędzej czy później w pewnym wieku nastąpi, jednak tu możemy ją kontrolować ;). 

kolorowa farba do włosów

zmywalna farba do włosów

Co ważne, kreda nie skleja włosów, nie osypuje się w ciągu dnia na twarz zaś spryskana lakierem ma przedłużoną trwałość do większości dnia. 
Ja lubię efekt trochę sprany, dlatego po aplikacji produktu na włosy lubię je jeszcze przezczesać ręką, by efekt był łagodniejszy. 
Live Paint It można używać na już wystylizowane włosy, kosmetyk cechuje się dobrą przyczepnością. 

Jak użyć? 
Weź pasmo włosa następnie włóż go między gąbkę a kredę i ruchem do góry (włosy krótkie) lub do dołu (włosy długie) po całym paśmie włosów przeciągnij aplikatorem, lekko rozczesz włosy i ponów aplikację do momentu kiedy efekt Ci się spodoba. 
Kredę można łatwo zmyć wodą. 

Live Paint It

Marka Live i Got2b przygotowała dla Was konkurs więcej informacji tu: https://matchmyhairchallenge.pl/