30 czerwca

30 czerwca

Nuxe 30 lat Hule Prodigieuse

 30 rocznica marki Nuxe to ogromny powód do świętowania, 30 lat temu powstał kultowy olejek do ciała Nuxe Huile Prodigieuse. Francuska marka, która opiera swoje formuły przede wszystkim na wyciągach roślinnych, znajdziemy w niej całe portfolio pielęgnacyjne od stóp do głów a także perfumy. 

Nuxe 30 lat Hule Prodigieuse

Huile Prodigieuse czyli olejek do ciała jak wcześniej wspomniałem to flagowy produkt marki Nuxe. Złoto zamknięte w szklanej butelce z pompką o którym pisałem już nie raz. Teraz obchodzi 30 lat! Pamiętam jak była na półkach w aptekach tylko jedna wersja, teraz są miniatury mniejsze, większe, kilka pojemności, dwie wersje zapachowe (doszła jeszcze Floral), olejek powstał też w wersji dla skóry bardzo suchej i jest bardziej odżywczy i treściwy.
Ten olejek to mieszanka różnych olejów, które mocno nawilżają skórę - jest perfumowany więc dla osób, które kochają zapachy muszą go w końcu poznać, woń jest słodka, otulająca i kobieca. 

Nuxe Huile Prodigieuse

Nuxe Prodigieux Floral perfumy to przede wszystkim zapach kwiatowo cytrusowy. Ja wąchając tę nutę zapachową mam wrażenie, że trzymam bukiet kwiatów (magnolia), który zroszony jest cytrusami (grejpfrut). Przepiękne połączenie delikatności z eksplozją świeżości, która utrzymuje się na ciele kilka godzin tworząc energizującą aurę. 

Podobnie jest ż żelem pod prysznic jednak tu nuta kwiatowa znacznie przewyższa cytrusy, ale nadal zapach jest piękny, świeży i przyjemny. 

Nuxe Prodigieux Floral perfumy

Nuxe Prodigieux Floral