11 czerwca

11 czerwca

Golden Rose Up To 24 Hours Stay Foundation – Podkład do twarzy kryjący do 24h – Golden Rose

 Podkład, który mocno kryje, nie transferuje się, jest matowy, długotrwały i odporny na pot a przy tym ma lekką formułę, która wygląda naturalnie na skórze? Dzisiaj test nowego podkładu Golden Rose Up To 24 Hours Stay Foundation.

Golden Rose Up To 24 Hours Stay Foundation – Podkład do twarzy kryjący do 24h – Golden Rose


Golden Rose Up To 24 Hours Foundation

To podkład w szklanej butelce z pompką o pojemności 35ml. 

Nietypowo, bo zaczniemy od kolorów, Golden Rose podzieliło je na tonacje:
ciepła (żółta): 03, 08, 09, 15
neutralna: 01, 05
zima (różowe tony): 02, 04

8 odcieni, które są świetnie wyważone, każdy powinien znaleźć odcień dopasowany dla siebie, po aplikacji minimalnie ciemnieją, ale nie jest to mocno widoczne.

swatche golden rose 24 hours


Konsystencja jest faktycznie lekka, na pograniczu emulsji a kremu. Aplikując podkład pędzlem uzyskujemy znacznie lepsze krycie niż gąbką, ale bez problemu można efekt krycia stopniować zachowując naturalny efekt. 
Wykończenie po chwili jest matowe, podkład zastyga a dzięki temu zyskuje na trwałości - spokojnie, nie odbija się na masce ani na ubraniach.
Krycie jak wcześniej wspomniałem można budować, ale jedna warstwa zapewni nam dobre pokrycie a to oznacza, że przebarwienia, rumień nie są widoczne (wizualnie) już po pierwszej warstwie zaś przy dwóch mamy krycie pełne. 
Moim zdaniem podkład nadaje się do każdego typu skóry w szczególności do tłustej i mieszanej, ale nawet suche powinny być zadowolone, bo nie podkreśla suchości ani nierówności. 

Golden Rose Up To 24 Hours Stay Foundation


Myślałem, że Long Cover Golden Rose jest podkładem idealnym, ale zdecydowanie ta nowość wychodzi na prowadzenie, wygląda naturalnie, nie podkreśla porów, ma lekką formułę, wygląda na skórze wręcz nieskazitelnie. Dziwię się sam sobie, że nie znalazłem wady, ale ten podkład ich po prostu nie ma, dla mnie bardzo ważnym aspektem jest fakt, że musi wyglądać dobrze na zdjęciach i obiektywie - i tak właśnie też jest a w połączeniu z korektorem Golden Rose HD otrzymujemy efekt jak po filtrze!
Posiada SPF15, ale umówmy się - to nie daje żadnej ochrony, ale dzięki temu mamy większą przyczepność pudru i innych kosmetyków nakładanych później, ochrona SPF nie przyczynia się do bielenia. 

Golden Rose Podkład do twarzy kryjący do 24h

Podsumowując podkład genialny o dobrej kolorystyce, pojemności, cenie i stronie wizualnej. Brać i się cieszyć!. 

test Golden Rose 24 hours