01 kwietnia

01 kwietnia

SVR SUN SECURE Blur SPF50

 Ochrona przeciwsłoneczna powinna obowiązywać nas przez cały rok, specjaliści mówią nawet o tym, że gdy siedzimy w domu nadal jesteśmy narażeni na szkodliwość promieniowania stąd już od teraz spodziewajcie się sporo testów kremów z filtrami. Dziś o SVR Sun Secure Blur SPF50

SVR SUN SECURE Blur SPF50

SVR Sun Secure Blur SPF50 to filtr przeciwsłoneczny mieszczący się w plastikowej tubie o pojemności 50ml. Jego dostępność to apteki lub sklep SVR <-.

Filtry: 

Oktinoksan (stabilny filtr uvb)
Tinosorb S (filtr uva, avb)
Uvinul T 150 (filtr UVB)
Ekstrakt z marchwi (lekko chroni przed uv i łagodzi)


SVR SUN SECURE Blur


Konsystencja to mus z odczuciem pianki, która nie powoduje, że produkt się roluje. Odczucie jest bardziej gładkie i niesamowicie szybko się go rozprowadza na skórze zostawiając ją zupełnie matową i bez jakiekolwiek bielenia. Na filmie IGTV <- gdzie pokazy kilka filtrów byłem zdziwiony, że skóra jest po prostu bardzo gładka i efekt wizualny był tak, jakbym nałożył po prostu bazę pod makijaż lub krem wygładzający.
Gdy dokładałem filtru w ciągu dnia tak, by odnowić funkcję SPF efekt był cały czas ten sam, zero jakiejkolwiek widoczności produktu na twarzy. 
Stosowany co dziennie przez okres około 3 tygodni nie spowodował u mnie wysypu czy zaczerwienień.
W składzie znajdziemy również trochę pielęgnacji - niacynamid i betakaroten. Nie muszę mówić, że ochrona przeciwsłoneczna to najlepszy antyoksydant? :)

svr spf50 blur

Będzie to świetny filtr dla osób o rozszerzonych porach, widocznymi zmarszczkami czy nawet dla każdego typu skóry - oczekujących dyskrecji i wygładzenia.

svr blur