30 marca

30 marca

Nuxe Body Reve De The

 Nuxe Body Reve De The to nowy wymiar pielęgnacji marki Nuxe. Głównym składnikiem tejże linii jest zielona herbata dzięki czemu Reve De The to również zupełnie inne doznania zapachowe!


Nuxe Body Reve De The

Nuxe Body Reve De The żel pod prysznic ma pojemność 200ml, to przeźroczysta konsystencja żelu, który bardzo dobrze się pieni i tym samym też go czyni wydajnym, 

Cała opisywana dziś linia Nuxe posiada zapach niesamowicie świeży, czysty, rześki i cytrusowy wraz z partnerstwem zielonej herbaty. Kocham zapachy gdzie występuje zielona herbata, kocham tą świeżość i jest to mój ukochany składnik kompozycji zapachowej. Pamiętam, że podkradałem mamie perfumy Elizabeth Arden Green Tea i od młodości jestem w tej nucie zakochany.

Żel w żadnym stopniu nie podrażnia skóry a zapach roznosi się po całym pomieszczeniu wraz z parą wodną. Rano pobudza do życia a wieczorem traktuję kąpiel jako nagrodę za cały produktywny dzień - to trochę jak aromaterapia!. 

Nuxe Body Reve De The żel


Nuxe Body Reve De The mleczko do ciała o pojemności 400ml posiada wygodną pompkę i klasyczne, praktyczne  dla marki opakowanie.

Nuxe Body Reve De The mleczko do ciała


W składzie znajdziemy olej kokosowy, olej słonecznikowy i herbatę chińską.
Mleczko ma postać bardzo lekkiej konsystencji, która dobrze się wchłania (występuje również bardziej gęsta konsystencja w słoiku z pierwszego zdjęcia o pojemności 200ml). To propozycja dla skór, które chcą lekkiego otulenia bez żadnej warstwy lepkości czy tłustości, nawet dla mocno owłosionych mężczyzn, którzy chcą czuć się świeżo i komfortowo. 
Polubiłem od pierwszego użycia ze względu na zapach, ale też dlatego, że mimo lekkości daje odczucie nawilżenia i odczuwalnego wygładzenia skóry na ciele. 


nuxe body lait hydratant

nuxe bodyNuxe Body Reve De The mgiełka do ciała o pojemności 100ml zamknięta jest w szklanym opakowaniu z atomizerem. 

Nuxe Body Reve De The mgiełka do ciała

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie kobietę lub mężczyznę, ich skóra lśni, rozświetlacz połyskuje na nagiej skórze a filtr spf odbija dodatkowo światło zwilżonego ciała tworząc promienną aurę. Wyobraziłem sobie kobietę, która zbiera na łące tylko świeże, żółte lub zielone kwiaty i z koszykiem wypełnionym plonem udaje się do domu gdzie zbiory wkłada do wazonu i postanawia zrobić lemoniadę, po drodze napotkała również miętę więc lemoniada orzeźwi jej ten gorący dzień.

Obłędny zapach zielonej herbaty,  cytrusu, kolorowych lekkich kwiatów i (ja tam wyczuwam) słodkiej mięty. Co tu wiele mówić... coś pięknego, coś świeżego coś do pryskania się na dzień, na noc lub kiedykolwiek chcemy.
Jest to mgiełka, nie utrzymuje się godzinami, uwielbiam się nią pryskać lub pryskać pomieszczenie w którym się znajduję wtedy, kiedy mam na to ochotę dla poprawy nastroju. 

perfumy nuxe