22 marca

22 marca

Kilian My Kind Of Love Adults

 Kilian My Kind Of Loveadults to zapach stworzony dla seksu na zgodę. Marka apeluje by zostawić wszystkie poradniki dla par, spryskać się zapachem i iść się kochać, dać chwilę słowa ciału a nie innemu głosowi z zewnątrz!


Kilian My Kind Of Love adults


 Kilian My Kind Of Love Adults występuje w aż trzech pojemnościach 30, 50 i 100ml. Na flakonach perfum (bo są to wody perfumowane) napisany jest przekaz zaś część, która zawiera atomizer jest okrągła i mi osobiście przypomina mały mikrofon - bez wątpienia flakony są oryginalne. 

Nuta zapachowa: orientalna
Nuta głowy: cytryna, bergamotka
Nuta serca: figa
Nuta bazy: cedr, fiołek, wanilia, drzewo sandałowe, irys, bursztyn

Kilian adults

Jak ja go czuję? Widzę parę o dwóch przeciwnych charakterach, mocnym temperamencie i zupełnie innych życiowych poglądach. Mimo wszystko para jest razem od lat, twierdzą, że dzięki temu, że są zupełnie różni, to nie nudzą się sobą. 

Czuję tu głęboką nutę drewna choć początkowe chwile są bardziej świeże, rześkie to po chwili wyłania się surowość i właśnie ta nuta orientalna a nawet idzie w kierunku słodyczy. Jest to to dla mnie zapach, który nie będzie grany na co dzień, ale wieczory, wyjścia czy nawet na ważniejsze spotkania, bo myślę, że będzie budził respekt przy jednoczesnej informacji do świata o moim charakterku ;).  
Przy wietrznym mroźnym dniu utrzymał się pół dnia w świetnej intensywności woni. 

perfumy kilian

Dostępny w Douglas