16 lutego

16 lutego

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3 w 1

Podkład marki Max Factor FaceFinity to klasyk w portfolio marki zaraz po słynnym podkładzie w sticku. W dobie noszenia maseczek część z nas oczekuje nieścieralności, matu i utrzymywania się makijażu przez cały dzień. 

Max Factor FaceFinity All Day Flawless 3 w 1


Max Factor podkład FaceFinity występuje w aż 12 odcieniach z różnymi tonami (ciepłe, zimne, neutralne). Pojemność podkładu to 30ml i posiada wygodną pompkę. Szklane opakowanie odporne na stłuczenia (zdecydowanie to przetestowałem :P). 

Max Factor FaceFinity

podkład max factor


Facefinity to połączenie bazy, korektora i podkładu w jednym produkcie i coś w tym jest, bo do jego plusów można zaliczyć bardzo dobre krycie i matowe wykończenie, które zastyga. Przy noszeniu większość dnia maski trochę zostaje pigmentu na niej, ale na twarzy nie widać większych ubytków co czyni go trwałym.
Konsystencja podkładu jest lekka i trochę lejąca - to dowód na to, że dobrze kryjący podkład wcale nie musi być "ciężki". 

Pory i struktura skóry na zdjęciach wygląda bardzo dobrze wszystko jest wygładzone i jednolite, wypryski są pokryte jak i naczynka czy zaczerwienienia - w moim odczuciu jeśli ktoś nie używa na co dzień bazy to i przy tym produkcie nie jest to konieczne. Na żywo z bliska przy dwóch cienkich warstwach może i nie wygląda on na efekt drugiej skóry, ale o efekcie maski (to również kwesta aplikacji podkładu!) nie ma mowy, wygląda dobrze. 
Jeśli miałbym osądzać do jakiej skóry bym go polecił to na pewno do mieszanej, tłustej, normalnej i nawet suchej (jeśli na skórze nie ma mocnego łuszczenia). Skóry dojrzałe mogą się pokusić na ten kosmetyk, ale z zaznaczeniem by pod spód był dobrze nawilżająca pielęgnacja. 


facefinity


Posiadam 3 odcienie podkładu, ale znam go od bardzo dawna i miałem już przyjemność pracy z tą marką na sesjach czy nawet ślubach. Wybierając odcienie warto zrobić kilka kresek na policzku czy też łączeniu z żuchwą i odczekać chwilę, bo lubi się utleniać. Ciemnienie najczęściej występuje u osób ze skórą tłustą, ale to kwestia indywidualna (ph skóry, pielęgnacja, metoda aplikacji, wilgotność powietrza). 

max factor facefinity kolory