24 lutego

24 lutego

Bielenda Professional SupremeLAB Barrier Renew Odżywczy Krem na Dzień SPF30

Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew to odżywcza linia, która mocno regeneruje skórę do rodziny toniku, eliksiru, kremu na noc dołącza krem z filtrem SPF30. Czy jest tak dobry jak inne produkty z tej linii, które uwielbiam? 


Bielenda Professional SupremeLAB Barrier Renew Odżywczy Krem na Dzień SPF30

Tu zobaczycie jak wygląda na skórze > Bielenda SPF30

Bielenda Barrier Renew SPF30 występuje w opakowaniu z dobrze działającą pompką o pojemności 50ml. Zapach kremu nieco różni się od innych produktów z tej linii, mam wrażenie, że jest mniej perfumowany i trochę bardziej neutralny, ale nadal przyjemny. 

W składzie znajdziemy filtry, olej babasu, witaminę E, kwas hialuronowy, oliwę z oliwek, ceramid.

Filtry:

Octocrylene 
Tinosorb M, MBBT (filtr stabilny uva, uvb)
karoten (lekki filtr)


bielenda supremelab barrier renew spf30

Konsystencja kremu jest bardzo lekka i mimo tego, że ma w sobie niezły filtr SPF30 po rozsmarowaniu nie bieli skóry twarzy. Przy zaroście trzeba trochę rozpracować filtr ze względu na to, iż może nieznacznie na nim osiąść, zaś dokładając krem w ciągu dnia (przypominam, że filtry dokładać warto!) i dobrze rozsmarowując widoczne jest delikatne rozjaśnienie skóry. Wykończenie jest zupełnie matowe, nie występuje żadne świecenie i lepkość. 

Skład tego kremu jest dłuższy, ceramid spadł więc znacznie niżej a krem jest mniej odżywczy niż np. nocny czy dzienny eliksir z tej linii. Szukając sposobu na ten kosmetyk (bo jak na filtr, który jest tak komfortowy aż żal nie używać) nałożyłem najpierw eliksir a po chwili filtr i myślę, że w przypadku skóry bardzo wrażliwej, kapryśnej i trochę mieszanej będzie to duet idealny. Zazwyczaj filtry mają na zadanie chronić skórę i ten też to robi - skóra na słońcu mniej się rumieni i jest mniej reaktywna - działa!. Nie migruje do oczu.
Myślę, że zostanie ze mną na długo, jeśli chcemy walczyć z wrażliwością skóry, trądzikiem (i przebarwieniami) czy zmarszczkami lepiej zainwestować w dobry SPF.

Teraz Cała linia Bielenda Supremelab dostępna jest również w drogerii PIGMENT. 

bielenda krem z ceramidami

bielenda professional spf30