26 stycznia

26 stycznia

Męski relaks z kosmetykami Unit4Men

 Unit4Men to Polska marka, która wychodzi na przeciw kosmetykom dla mężczyzn o syntetycznych składach i masowo zapełnionych półek w drogeriach. W tworzeniu opakowań przewodniczyła myśl o mężczyznach stad minimalistyczna szata graficzna i prosty design. Składy są naturalne a kompozycje zapachowe przygotowane specjalnie dla mężczyzn. 

Męski relaks z kosmetykami Unit4Men

Unit4Men regenerująca sól do kąpieli wydobywana jest z mioceńsich solanek w Polsce. Warzona jest tradycyjną metodą panowiową dzięki czemu to naturalny koncentrat minerałów i biopierwiastków. Do opakowania o pojemności aż 700g dołączana jest drewniana łopatka (dawkuję 6 łopatek na jedną kąpiel).

unit4men sól do kąpieli


W składzie prócz minerałów solnych mamy również olej jojoba, co widać już w konsystencji soli do kąpieli. Sól jest sypka, dzięki olejowi jest lekko wilgotna a to z kolei przekłada się na lepszą wydajność produktu. 

Nuty zapachowe to świeżość cytrusów przełamane ciężkimi nutami kardamonu i piżma co jest dobrze wyczuwalne przez całą długość kąpieli. Jeśli moja damska czytelnicza część lubi męskie zapachy to uwierzcie... to ten typ zapachu, który i Wam się spodoba!. (możecie bez obaw podkradać swojemu facetowi tę sól lub sprawić sobie samej ;) )

naturalna sól do kąpieli


Wiecie z mojego instagrama, że często trenuję i nie mniej częściej moje plecy wołają o pomoc jeśli trochę przesadzę z intensywnością ćwiczeń. Uwielbiam to uczucie gdy ciepła woda wraz z solą do kąpieli mnie relaksuje i czuję jak każdy mięsień się rozluźnia a ja po prostu odpływam (nie daleko, ale myślami jednak w odległe rejony). Zapach unosi się po całym pomieszczeniu a wychodząc z wody czuję na sobie otulający olej jojoba. Nie ma konieczności balsamowania się po kąpieli bo ciało jest natłuszczone, ale nie klejące i nie nachalnie śliskie. 

Dostępna tu -> Unit4Men Sól do kąpieli


unit4men żel pod prysznic


Unit4Men perfumowany żel pod prysznic 3w1 o pojemności 200ml został stworzony w oparciu o 98% składników naturalnych takich jak modrzew, olej kokosowy, aloes i szyszki chmielu. Nie zawiera substancji drażniących typu sls a formuła nie narusza naturalnego ph skóry.

Nuty zapachowe to te same co w soli opisanej wyżej - cytrusy, kardamon i piżmo. Żel ma zdecydowanie większe stężenie kompozycji zapachowej dlatego też używam go do mycia ciała. 

Z doświadczenia wiem, że mężczyźni (szczególnie) pod prysznicem i w wannie myjąc włosy myją i twarz i ciało - kto co lubi. Zdecydowanie na plus jest fakt, że nie podrażnia skóry nawet w przypadku mojej maksymalnie wrażliwej z napadami azs, chociaż z początku rozrabiałem go z wodą obecnie przekonałem się i nie muszę się o nic martwić. Dobrze się pieni, nie podrażnia a dodatkowo relaksuje swoim zapachem. Jest obojętny również w okolicach intymnych - nie wystąpiło podrażnienie. 

Dostępny tu -> Unit4MEn perfumowany żel


unit4men perfumowany żel pod prysznic 3w1

Do 14.02.2021 obowiązuje promocja -20%


Piramida zapachu obu produktów:

Głowa: kardamon, pomarańcza, jodła
Serce: rozmaryn, róża
Baza: piżmo, mech dębowy