16 listopada

16 listopada

Ekologiczne sprzątanie mieszkania Bee

 Czystość to dla mnie priorytet nie tylko ze względu na estetykę, ale też na zdrowie. Skóra wrażliwa, AZS i alergie nasilają się również przez kurz, bród i inne czynniki związane z zaniedbaną higieną naszych czterech kątów. 


Rzadko pamiętam o rękawiczkach przy sprzątaniu, zmywaniu naczyń dlatego jeśli wybieram środki czystości to często takie, które są delikatniejsze dla skóry, mają minimalną ilość chemii drażniącej. Naturalne środki czystości otrzymacie w sklepie Bee

Ekologiczne sprzątanie mieszkania Bee


Płyn do mycia naczyń Eko Naturo mam już drugi raz i zapewne nie raz do niego wrócę. Jest delikatny dla dłoni, ale skuteczny w odniesieniu do tłuszczu. Jego zapach jest delikatny i nie nachalny. Moim patentem na płyny do mycia naczyń jest spienienie go w gąbce tym sposobem sprawiamy, że produkt jest bardziej wydajny, może to nie jest odkrycie, ale myślę, że nie każdy stosuje tę metodę. Najważniejsza cecha tego płynu to z pewnością siłą mycia, ale też fakt, że obojętny jest dla dłoni - nie przesusza ich. 

Eco Nature płyn do mycia naczyń

Eco Naturo płyn do czyszczenia kuchni to kolejna propozycja tej marki. W przypadku kosmetyków niekoniecznie sprawdzają się uniwersalne, ale w kategorii sprzątania jest mi to bardzo na rękę. płyn do czyszczenia zazwyczaj towarzyszy mi podczas sprzątania kuchenki, mikrofalówki, tostera, sandwicha, zlewu, góry lodówki i półek oraz kuchenki, która u mnie chyba najczęściej pracuje. Miejsca najbardziej tłuste spryskuje produktem i odczekuję chwilę po chwili zmoczoną ciepłą ścierką zdejmuje brud i mam na dłuższy czas spokój. Nie mam pojęcia czy też tak macie, przy zmywaniu brudu uwielbiam patrzeć jak łatwo się odkleja i odsłania się czysta powierzchnia... działa to nam nie jak ASMR :P.


eko natur uniwersalny środek czystości

Nie mam mebli z prawdziwego drewna ani paneli, ale bez obaw, bo Frosh pomarańczowy środek czystości i tak nada połysk i zbierze kurz. Producent o tym nie pisze, ale ja zauważyłem, że kurz nie osadza się tak szybko po chwili od jego pozbycia się. Lubię testować środki czystości na różne sposoby i nie byłbym sobą robiąc test połysku na powierzchni metalowej jak np. słuchawka prysznicowa - brawo test zdany jest połysk bez zacieków!. Zapach jest pomarańczowy, ale delikatny bez uporczywej kwaśności. 

frosh pomarańczowy

Jestem w teamie "najpierw zrób co masz zrobić potem czas na kawę" ... więc sięgam po zdrową przekąskę i można odpoczywać w czystości ;). 
Koniecznie napiszcie jakie macie patenty na sprzątanie domu/mieszkania!

zdrowa żywność sklep bee