13 listopada

13 listopada

Bell Hypoallergenic Great Cover Make Up

 Bell Hypoallergenic Great Cover Make Up to nowa linia kosmetyków marki Bell, która dostępna jest w Hebe. Podkład Great Cover ma mieć bardzo dobre krycie, chronić przed słońcem i dać nieskazitelny efekt... czy tak jest? Zapraszam na test nowego podkładu drogeryjnego. 

Bell Hypoallergenic Great Cover Make Up

Bell Hypoallergenic Great Cover otrzymujemy w opakowaniu z pompką, która czasem potrafi zrobić psikusa i zamiast dawkować podkład to go rozpryskuje na wszystkie strony świata, pojemność podkładu to tylko 20g a samo opakowanie jest małe i poręczne. 

hebe Great Cover Make Up

Gama kolorystyczna to 4 odcienie z czego żaden nie jest bardzo jasny. Wielkim plusem jest tonacja, bo lekko ciepłe beże będą pasować do większości karnacji w Polsce. Tak wyważone kolory bardzo ładnie wtapiają się ze skórą i dobrze dopasowany może dać efekt niewidocznego podkładu (co wizualnie wygląda bardzo naturalnie). 

Konsystencja Bell Hypoallergenic Grat Cover jest zbita, ale nie gęsta, określiłbym ją jako kremową. Bardzo dobrze rozkłada się za pomocą zwilżonej gąbki zaś pędzel typu flat top lub inny bardziej zbity może zrobić smugi, przez co podkład będzie rozkładał się nierównomiernie. 


Bell Hypoallergenic Great Cover Make Up kolory
Zdjęcie ciemne ze względu na dobre odwzorowanie kolorów. 

Great Cover ma faktycznie bardzo dobre krycie, zakryje przebarwienia, pokryje niedoskonałości większe lub mniejsze, tatuaże raczej przebijają, ale nie od tego jest podkład. Jak wcześniej wspomniałem - lepiej nakładać zwilżoną gąbką by uniknąć nierówności koloru, trzeba to jednak robić dość szybko, bo podkład mimo kremowej formuły zastyga i nie jest plastyczny.
Wykończenie przez bardzo krótką chwilę jest satynowe, ale zaraz ukazuje nam się mat. Matowe wykończenie w moim odczuciu jest trochę suche (co widać też na zdjęciu niżej) i bez nawilżającej bazy lub bazy olejowej (tego typu podkłady świetnie wyglądają właśnie na tym typie baz!) nie będzie dobrze wyglądał. 
Na plus musze dodać, że produkt ten jest trwały, wytrzymuje cały dzień, nie podkreśla też porów. 

Do jakiej skóry mogę zarekomendować ten podkład? Tłusta, mieszana, normalna (bez szczególnych problemów) i trądzikowej.

recenzja podkładu bell great cover

Zdaję sobie sprawy z tego, że coś mi się porobiło w ustawieniach barwy w aparacie, ale myślę, że różnica jak i efekt są widoczne (szczególnie w zbliżeniu). Zdjęcia są bez obróbki w niedokończonym makijażu. (na podkładzie jest puder i bronzer).