15 października

15 października

Eveline Cosmetics Wonder Match

 Luksusowy podkład o 24 godzinnej trwałości, matowym wykończeniem Eveline Cosmetics Wonder Match? Sprawdzimy te zapewnienia właśnie dziś. Zapraszam na post o najnowszym podkładzie Eveline. 

Eveline Wonder Match


Zacznę od tego, że podkład znajduje się w eleganckiej szklanej butelce z pompką o pojemności 30ml. Posiada delikatnie kosmetyczny kwiatowy zapach, który nie jest nachalny.

Marka Eveline obiecuje poprawę w nawilżeniu skóry po 10 dniach z racji ekstraktu z acai i zawartości kwasu hialuronowego + wody termalnej ...  otóż patrząc na stężenia tych składników tak się nie stanie, ALE miło, że prócz kosmetyku kolorowego producent dorzuca bonus. 

Lekka formuła, która dobrze się rozkłada pędzlem i zwilżoną gąbką, nie robi plam i nie smuży. Zastyga, jednak nie tak szybko żeby trzeba było się spieszyć z rozprowadzeniem podkładu - jest na to sporo czasu a dzięki temu jest komfort użytku. 

Matowe wykończenie jak najbardziej zachowane, nie jest to mat, który pęka za każdym Waszym uśmiechem - powiedziałbym, że to zdrowy półmat w kierunku matowym. Nie posiada drobinek przez co nie wybłyszcza się. Mat utrzymuje się kilka godzin w dobrym stanie przy czym skóra jest o równej fakturze bez podkreślenia suchych skórek, nierówności czy porów - to nie photoshop, ale dobrze wyglądający podkład. 

wonder match

podkład eveline

Jego trwałość określam na mocne 8 godzin, co ważne nie osiada się nadmiernie w liniach mimicznych a to oznacza, że można w nim się gniewać, uśmiechać - być kobietą (i mężczyzną :P). 

Krycie raczej lekkie do średniego, można go budować bez uszczerbku na funkcji podkładu i jego estetyce do dobrego średniego.


eveline wonder match kolory

Podkład Eveline Wonder Match występuje w 5 odcieniach i przyznam, że są całkiem ładnie skomponowane, jasny nie jest biały a ma żółte tony (05) a chłodny (15) fakt ma różowe tony, ale nie są nachalne i nadal wyglądają na skórze dobrze. Marka Eveline robi całkiem niezłe podkłady i tak jest również z tym - nie ciemnieje.

Wiecie, że Eveline Cosmetics posiada certyfikat, który mówi o tym, że kosmetyki tej marki są wolne od okrucieństwa? Brawo! Dodatkowo podkład Wonder Match jest wegański. 


eveline wonder match opinie

Eveline Cosmetics Unciron Drops innowacyjna baza- serum to kosmetyk o płynnej formule w szklanym opakowaniu z pipetą o pojemności 30ml.

W składzie bazy znajdziemy kwas hialuronowy, ekstrakt goji, ekstrakt acai, roślinny kolagen, wyciąg z agawy, niacynamid - całość prezentuje się świetnie i znów się powtórzę, bardzo cenie produkty do makijażu z składnikami pielęgnującymi (a te są wysoko w składzie!). Marka Eveline mówi, że bez obaw można stosować ten kosmetyk jako serum, fakt, bo składniki są imponujące jednak są i takie, które niekoniecznie posłużą jako serum pielęgnacyjne bez makijażu. 


eveline unicorn

Różowe zabarwienie nie zmienia koloru podkładu a płynna formuła nie zmienia konsystencji. Wykończenie bazy jest satynowego podbija efekt rozświetlenia skóry, wchłania się praktycznie całe, ale skóra jest lekko lepka dzięki czemu podkład do bazy Unicron o wiele lepiej przylega sprawiając, że jest bardziej trwały.
To jedna z tych baz, która faktycznie przyczynia się do przedłużenia trwałości makijażu + robi coś dla skóry odnośnie pielęgnacji. Poleciłbym ją do każdego typu skóry, która chce świeżości, przedłużenia trwałości makijażu w szczególności skórom suchym i dojrzałym. 

eveline unicorn opinie