19 września

19 września

Stylizacja na imprezę piżama party. Strój pandy i Nanushki

Nie można bawić się na masowej imprezie? Może lubisz mniejsze kameralne grono? Czemu by nie zrobić piżama party?! Jetem w tej grupie, którzy lubią bawić się i spędzać czas w niewielkim gronie osób, dlatego dzisiaj outfit piżama party.

Stylizacja na imprezę piżama party
Dlaczego Panda? W internecie można je oglądać na okrągło dzięki kamerkom. Lubię te zwierzęta bo są bardzo potulne, miłe, ciepłe, ale też nieporadne i trochę flegmatyczne a przez to sprawiają wrażenie niesamowicie uroczych i wesołych stworzeń. Ich kolorystyka czarno biała do mnie bardzo przemawia bo jakbym mógł to bym tylko w tych kolorach przebywał.


Kombinezon zakupiony został na allegro (obecnie nie ma go w sprzedaży u tego sprzedawcy) wystarczy wpisać słowo typu "kombinezon miś" lub "piżama śmieszna" i jest w czym wybierać. Miły bo ciepły, uroczy ze względu na pandę no i przede wszystkim idealny na imprezę typu piżama party by się wyróżnić!.


Strój pandy

Jak panda to nie mogło być też inaczej odnośnie skarpet z wzorem analogicznym do stroju. Skarpety Nanushki idealnie sprawdzają się gdy chcemy poszaleć z modą, kolorami, wzorami, ale także mamy wybór biznesowy, tradycyjny dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Podoba mi się to, że Nanushki są produkowane w Polsce i mają dobry skład a i rozmiar można wybrać pod siebie.
https://nanushki.com/

skarpety Nanushki

śmieszne Nanushki


Przyznam, że nie lubię alkoholu i jako Pan Panda lubię dobre jedzenie w postaci sałatek, makaronów i drobnych przekąsek. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na coś niezdrowego, bo wszystko jest dla ludzi a jeśli chodzi o spalanie kalorii... to wiecie, że sporo ćwiczę w domu i dla chcącego nic trudnego. W obecnych czasach mamy dostęp do wielu treningów na youtubie i spokojnie każdy wybierze coś dla siebie bez konieczności wychodzenia z domu czy posiadania sprzętu.

Jeśli jednak alkohol był, to warto znaleźć chwilę by zabezpieczyć usta przed odwodnieniem. Resibo przywróciło odżywczy balsam do ust tym razem w wersji słoiczkowej o jeszcze większej zdolności do regeneracji ust. Kiełki żółtej gorczycy dbają o wypełnienie ust, masło shea olej ze słodkich migdałów dbają o nawilżenie, regenerację i natłuszczenie.  Przyjemna formuła otulająca usta, śmiem stwierdzić, że może posłużyć również jako odżywczy błyszczyk! (osobiście lubię go na noc stosować).

resibo balsam do ust

resibo LIP LIP HOORAY


Jestem ciekaw czy byliście lub nawet organizowaliście taką imprezę w stylu piżama party!