03 września

03 września

Outfit na wyprawę z plecakiem Pariso

Uwielbiam podróżować, spacerować, chodzić po górach. Zawsze przy wędrówkach biorę porządne buty, wygodne ubrania i obowiązkowo plecak. Zapraszam na outfit podróżniczy.

Outfit na wyprawę z plecakiem Pariso
Kurtka Smyk / Koszula Reserved

Plecak a raczej torba na laptopa, która w moim odczuciu jest wielofunkcyjna jest dla mnie bardzo ważna, musi być wygodna, pojemna i mieć sporo przegródek. Moja torba na laptopa Pariso mieści laptopa, ale też sprzęt fotograficzny, żywność i wszystko to, czego nam potrzeba na spacerze czy też w podróży po zalesiałych okolicach. Przetestowałem ją również pod kątem przemakalności i środek jest suchy dzięki czemu mamy pewność, że żadna wilgoć nie zniszczy nam zawartości.
Portfel to również ważne akcesorium nie tylko w podróży, ale w codziennym funkcjonowaniu. Portfel Pariso jest duży, pojemny i ma sporo przegródek na wizytówki i karty, które jak wiemy prawie w każdym sklepie nadal funkcjonują.

portfel pariso
Portfel Pariso.pl

W lesie warto się osłaniać przed kleszczami dlatego też założyłem jeansową kurtkę z kapturem i koszulę w kratę w kolorze jesiennej czerwieni - zawsze krata i flanela kojarzyła mi się z obozem, grami terenowymi więc z sentymentu starych czasów postanowiłem zestawić ze sobą tak górę.
Pamiętam jak byłem młodszy często wyjeżdżałem na obozy, które nauczyły mnie obojętności odnośnie komarów, wężów i innych żyjątek (i pomyśleć, że jeszcze wcześniej przed nimi uciekałem ...)

torba na laptopa

spodnie z dziurami
Torba (plecak) Pariso.pl / Spodnie Berska

Spodnie z dziurami o dopasowanym fasonie to wygoda, ale też pojawia się problem odsłoniętych kolan dlatego też warto pamiętać o spryskanie takich miejsc preparatami na komary czy kleszcze.
Buty (House) są ze mną już ponad półtorej roku i towarzyszą zawsze w wyprawy. Trapery o bardzo lekkiej podeszwie nie sprawiają, że ciężko się chodzi - wręcz przeciwnie. Żadne błotko mi nie straszne, nie wiem jak niektórzy dodając tego typu outfit mają idealnie czyste buty ;).

Torba i portfel dostępne na https://www.pariso.pl/

trapery męskie
Buty House