28 września

28 września

Męska stylizacja z nutką drapieżności

 Kocham retro i vintage, uwielbiam łączenie styli. Sztandarowe połączenia nie są złe, bo basic zawsze do wszystkiego pasuje, ale połączenie tej mody standardowej z odrobiną szaleństwa i pazura daje ciekawe efekty. Dzisiaj mieszanina stylu, w którym czuję się dobrze. 

enduro7


Patrzę na tę stylizację po kilku dniach na zdjęcia i uważam, że dobrze mi w niej. Połączenie tiszertu dobrej jakości z 100% bawełny, która oddycha a ciało się nie poci o grafice motoryzacyjnej i kolorze czerwonym (co dodaje koloru i pazura całości). Motoryzacja nie jest moją dobrą stroną, ale uważam, nadruk na tiszercie Honda wygląda dobrze i choć jest to logo to nie czułem się jak chodzący słup reklamowy. 

https://enduro7.pl/

Kurtka ze sztucznej skóry jest ze mną już kilka dobrych lat, rozwala się od środka, ale z zewnątrz wygląda cały czas dobrze. Pamiętam czasy kiedy mój tata miał masywną, ciężką kurtkę z prawdziwej skóry, która miał przetarcia, była skruszona... podobała mi się nawet w takim wydaniu!

Męska stylizacja z nutką drapieżności

moda męska jesień 2020


Spodnie są od garnituru, ze względu na bawełnę stają się również spodniami nie tylko do eleganckiej klasyki, ale też do łączenia styli. To taki basic, który zawsze będzie w modzie i zawsze do wszystkiego będzie pasował niezależnie od pory roku. 

Buty to również sprawa kilku letnia, która została zakupiona w Brshka i cały czas mi służy. Przetarcia są, nie dbam o nie - chodzę w nich w jesień gdy deszcz i zimę gdy śnieg, mają swój klimat, są wygodne na gumce dzięki czemu są efektowne, szybkie w zakładaniu i pasują do większości jesiennych stylizacji. 


jak łączyć style w modzie męskiej

moda męska 2020