15 września

15 września

Bobbi Brown Vitamin Enriched baza pod makijaż

Czy makijaż przetrwa długie godziny bez bazy pod makijaż? Zdania są podzielone, ale jeśli baza spełnia warunek makijażowy i pielęgnacyjny wtedy nabiera zupełnie innego znaczenia. Dzisiaj o Bobbi Brown Vitamin Enriched.


Bobbi Brown Vitamin Enriched

Bobbi Brown Vitamin Enriched baza pod makijaż

Opakowanie odkręcane typu słoiczek mieści w sobie 50 ml produktu. Baza ma gęstą konsystencję, która formą przypomina odżywczy krem, ale w trakcie rozsmarowywania w dłoni robi się lżejsza. Nie da się ukryć zapachu bo jest intensywny, świeży i cytrusowy (to charakterystyczne dla kosmetyków Bobbi Brown i formuł płynnych tej marki).

Dostępna jest w Bobbi Brown Warszawa Plac Unii oraz w Douglas. 

Baza pod makijaż Bobbi Brown


bobbi brown douglas

Składniki pielęgnujące to masło shea (natłuszcza, antyoksydant),   skwalen (nawilża, zapobiega utracie wody z naskórka) i kwas hialuronowy (nawilża).

Bardzo lubię tę bazę stosować szczególnie do skór suchych, odwodnionych, ale również dojrzałych. Ze względu na dosyć bogatą konsystencję świetnie radzi sobie z suchościami (w tym skórki, łuszczenie), ale też dzięki silikonom wypełnia optycznie linie (zmarszczki) dzięki czemu podkład ma ograniczone pole do zbierania się w zagłębienia.
Jej wykończenie określam na lekko satynowe, mogę porównać z użyciem kremu nawilżającego, który pozostawia lekką warstwę filmu ochronnego.
Wystarczy odrobina by pokryć całą twarz właśnie dzięki zbitej konsystencji dlatego też cena z wydajnością tworzą świetną parę.

Raczej nie dla skóry z trądzikiem, tłustej, mieszanej i bardzo wrażliwej ze względu na sporo olejków i mocny zapach. Do tych typów cer mogę polecić bazę Bobbi Brown SPF 30 (skóra wrazliwa) lub Bobbi Brown Primer plus Mattifier (skóra tłusta, mieszana) o znacznie lżejszych konsystencjach i mniejszej intensywności zapachu.

luksusowe kosmetyki