10 sierpnia

10 sierpnia

Nyx Dip Shape Go i Nyx Bare With Me żel do stylizacji brwi

Nyx Professional Makeup tego roku wychodzi na przeciw niesfornym brwiom. Wypuszczając zupełnie nowe kosmetyki do stylizacji brwi mamy pełen szereg możliwości ich ujarzmienia od żeli utrwalających po pomady i precyzyjne kredki.

Nyx Dip Shape Go

Nyx Bare With Me żel do stylizacji brwi

Żel ma pojemność 6,5 ml zamknięty w odkręcanym opakowaniu z grzebykiem. Grzebyk jest mały i precyzyjny a włosie ułożone tradycyjnie.
W składzie znajdziemy olej z nasion konopi indyjskiej dzięki czemu mimo utrwalenia brwi dodatkowo są one pielęgnowane. Ten składnik również powoduje, że mimo przeczesania brwi żelem nie są one sztywne i nie wyglądają sztucznie. 

nyx kredka do brwi


Mały, ale wariat! Ten żel mimo, iż nie pozorny potrafi zdziałać cuda na włosie. Świetnie utrwala bez sztywnej i sztucznej powłoki a jednocześnie brwi są utrzymane w ryzach na wiele godzin jak nie na cały dzień ("uszkodzenie" mechaniczne zawsze będzie psuło efekt). Można użyć go solo w celu zaczesania brwi w dowolnym kierunku lub na wosk, pomadę czy cień - nie zdejmuje kosmetyku nałożonego pod żel, dzięki czemu mamy komfort użytku.
Świetnie się również nadaje do ujarzmienia zarostu czy wystających włosów jeśli robimy zaczes lub ciasnego koka. 
Kolor - zupełnie transparentny. Nyx Dip, Shape, Go!

Gdy dostałem przesyłkę od Nyx Professiional Makeup od razu rzucił mi się w oczy ten produkt. Pierwsze wrażenie było pozytywne, ale irytujące ze względu na to, że nie ogarnąłem co, jak, gdzie i kiedy. Opakowanie ma aż trzy części - pociągając za zatyczkę ukazuje się skośny pędzelek z syntetycznego włosia, odkręcając nakrętkę ukazuje się grzebyk (w stylu tradycyjnego tuszu do rzęs) a pomiędzy wszystkim mamy ulokowaną pomadę - uwierzcie, jeśli rozgryziecie to opakowanie, to nic nie stanie już na przeszkodzie!.

Pojemność pomady to zaledwie 1,2 g, ale same narzędzie, które są dołączone do miniaturowej pomady rekompensują produkt. Jest to genialna alternatywa do kosmetyczki podręcznej dla pomad w słoiku. Same wiecie, że większość z Was uważa brwi za priorytet i dobrze mieć ze sobą coś, co w razie ataku na Wasze brwi pomoże się uporać z ubytkiem. Produkt podręczny i bardzo użytkowy. 
Co prawda może i dołączony do produktu skośny pędzel nie jest wybitnie precyzyjny to do poprawek może się sprawdzić. 

Nyx Bare With Me żel do stylizacji brwi

żel do brwi


Na plus zasługuje gama kolorystyczna od jasnego blondu, brązu po ciemne szarości i czernie co sprawia, że produkt staje się na wyciągnięcie ręki dla każdego bez wyjątku.

Sama pomada ma kremową, ale lekką formułę, która po dłuższej chwili zaczyna wysychać tworząc ją trwałą. Kolor rozkłada się równomiernie i można nią dorysować pojedyncza brew lub tak jak ja (niżej zdjęcie) jedynie wypełnić luki i tym samym zagęścić bardziej brwi.
W ciągu dnia nie powoduje rozmazywania się, zbrylania czy nadmiernego zlepiania brwi a utrwalona pomada żelem o którym pisze wyżej da Wam całodniowy trwały efekt. 

nyx pomada


Ola ma bardzo gęste, szorstkie i sztywne brwi - postanowiłem je jeszcze bardziej zagęścić (w końcu jestem fanem nietypowych brwi) i zaczesać ku górze by stworzyć efekt trochę jak z magazynów "fashion" a nie wyrysowany efekt instagrama.
Makijaż nie jest skończony.


stylizacja brwi przed i po
Makijaż nie jest skończony