23 lipca

23 lipca

Cameleo odsiwiacz do włosów dla mężczyzn

Siwe włosy, nierównomierny kolor, przerzedzone włosy u mężczyzn niezależnie w jakim wieku powoduje pewien dyskomfort, nawet jeśli moda mówi nam, że szarość i siwy włos jest w modzie to nie zawsze idzie to w parze z samopoczuciem. Dzisiaj o Cameleo odsiwiaczu do włosów dla mężczyzn.


Cameleo odsiwiacz do włosów dla mężczyzn


Cameleo odsiwiacz do włosów

Pamiętacie jak na moim Instastory mówiłem, że przetestujemy to na moim tacie? Tak też było, wyboru nie miał! szanując jego prywatność w efekcie końcowym porównałem bliskie kadry. 

Cameleo odsiwiacz występuje w dwóch odcieniach dla włosów brązowych i czarnych. Zależnie od tego jaką intensywność danego koloru chcemy uzyskać i w jakim stopniu włosy są pokryte siwizną tak długo musimy przytrzymać odsiwiacz (wszystko wyjaśnione jest w ulotce)

Opakowanie zawiera
  • 2 saszetki odsiwiacza 
  • balsam rewitalizujący 30ml
  • rękawice ochronne
  • fartuszek ochronny
  • szpatułkę do mieszania
  • instrukcję

Cameleo odsiwiacz

cameleo kosmetyki


Łatwość użycia jest przystosowana (śmiech) dla mężczyzn - wystarczy jedną saszetkę rozrobić z 1/4 szklanki letniej wody, wymieszać szpatułką i nałożyć kosmetyk równomiernie na włosy. Jak w przypadku każdego rodzaju farb należy uważać na skórę ponieważ w szybkim czasie może ona pokryć skórę (można zabezpieczyć ją kremem lub po prostu uważać na miejsca nie owłosione).
Przy mieszaniu i nakładaniu odsiwiacza nie unosi się żaden zapach. 

Siwizna mojego taty to około 85% włosów pokryte jasnym, wręcz platynowym odcieniem. Zdecydowałem się użycia efektu najmocniejszego, ze względu na to, iż włosy w poprzednim wcieleniu były bardzo czarne. Przytrzymałem odsiwiacz Cameleo około 15 minut a następnie zmyłem obficie wodą i zaaplikowałem balsam/odżywkę, która zawiera również biotynę, spłukałem po chwili i ujrzałem zmianę.
Zmiana jak widać jest zaskakująca, preparat był na włosach jedynie 15 minut a pokrył siwe włosy w około 65%, uważam, że efekt mimo tego, że jest bardzo wyraźny nadal pozostaje naturalny. Nie ma efektu sztuczności, hełmu czy peruki, włosy miejscami prześwitują na szarość, ale wkomponowane w kruczoczarne tworzą spójny obraz całości.

odsiwiacz cameleo efekty

Trwałość efektu zabarwienia włosów ulega zmianie po około 12 dniach gdzie preparat naturalnie się wypłukuje. Do wypłukania odsiwiacza w całości potrzeba 15 dni (na krótkich włosach). 


Marka Cameleo ma w ofercie również:
  • farby do włosów
  • farby do brody
  • szampony do różnego rodzaju włosów
  • kosmetyki do stylizacji włosów i ich pielęgnacji


cameleo farba