17 czerwca

17 czerwca

Wakacyjny outfit poszkolny

Z czasów szkolnych pamiętam tak zwane mundurki, były totalnie niewymiarowe, kosztowały sporo, wyglądały paskudnie. Dzisiaj prezentuję Wam nowoczesny outfit szkolny w wersji wakacyjnej i bardzo "high fashion".

Wakacyjny outfit poszkolny
Koszula Bytom / Plecam New Yorker / Spodenki Cross Jeans / Buty Yourturn (Zalando)


Gdyby w szkole zostały mundurki osobiście bym ubierał się tak, jak na dzisiejszych zdjęciach. Faktem jest, że kontrowersyjne jest dobranie białych skarpetek do czarnych butów w dodatku połączenie to w lecie sprawia, że ludzie patrzą z pogardą lub z podziwem. Ile ludzi tyle opinii, lubię się wyróżniać, ale przede wszystkim uwielbiam czuć się komfortowo - i tak się w tym outficie czuję. 

szkolna stylizacja

buty oksfordy

Prawdę pisząc, musiałem chwilę pomyśleć nad tym co dobrać do butów i białych skarpet... padło na koszulę białą, która została wyprasowana trochę niechlujnie a jej rękawy podwinięte, dobrałem krótkie spodnie w beżowym odcieniu, bo stwierdziłem, że muszę wykorzystać plecak, który niesamowicie przypadł mi do gustu gdy go zobaczyłem, trafiłem również na niezłą przecenę (9,95zł - teraz kosztuje około 50zł ;) ). Połączyłem całe zestawienie i to był strzał w dziesiątkę!
P jak zobaczył to zestawienie powiedział "jak chłopczyk ze szkoły" i to On jest sponsorem dzisiejszego tytułu posta - brawo!

Czy wróciłbym do szkoły? Absolutnie nie. Nie wspominam dobrze czasów szkolnych, szczególnie Pani z Chemii, której każdy się bał. Strach w szkole? Tak powinno być? Myślę, że jeśli nauczyciel jest z powołania, to dzieci i młodzież czują do niego "chemię" zaś gdy nauczyciel jest nauczycielem tylko dlatego, że wybrał takie studia i w sumie nie wiedział gdzie znaleźć pracę... jedna rada - jeśli nauczycielu chcesz być szanowany - szanuj innych!.


moda męska

jak dobrać koszulę

skórzany plecak

Mój instagram -> lukaszmakeup instagram