20 czerwca

20 czerwca

Prezent Marzeń SPA Bytom

Otwarcie usług SPA, gabinetów kosmetycznych i miejsc urodowych bez wątpienia dało drugie życie tym placówkom. Szukając miejsca, które mogę wspomóc dzięki Prezentowi Marzeń natknąłem się na ofertę RomiSPA w Bytomiu.

Prezent Marzeń SPA Bytom


14.06.2020 godzina 13:30 wyruszamy do Bytomia, półgodzinna podróż minęła szybko i sprawnie, odetchnęliśmy z ulgą, bo mimo niedzieli znalazło się miejsce na specjalnym parkingu.
Na wejściu przywitał nas Pan, który przywitał i zaproponował wybór jednej z trzech soli kosmetycznych do kąpieli - mango, arbuz lub sól piwna (Saela), jednak zdecydowaliśmy się na mango ze względu na soczysty zapach, Właściciel obiektu odprowadził nas do jednego z dwóch pokoi gdzie pokazał i poinstruował jak korzystać z sauny i jacuzzi.

Pomieszczenie ze względów sanitarnych na podłodze wyłożone jest kafelkami, ściany są w jednolitym kolorze błękitu, na przeciw drzwi znajduje się kominek, drewniany stolik, dwa fotele po lewej stronie okrągłe wiklinowe łóżko zaś po prawej jacuzzi dla dwóch osób (wanna z dwoma miejscami do relaksu z funkcją masażu i bąbelek). Moją uwagę zwróciły dwa łóżka do masażu na środku pomieszczenia a na lewo od nich drewniana mini sauna elektryczna (dwuosobowa), dodatkowo jest toaleta oraz prysznic (osobno).

sauna elektryczna


Kiedy ta godzina minęła? Przecież chwilę byliśmy w jacuzzi i chwilę w saunie... czas płynie szybko, ale bardzo przyjemnie i relaksacyjnie. W jacuzzi włączyliśmy funkcję bąbelek, masaż zostawiliśmy Paniom, które mają być na 16:00. Osobiście z sauny nie korzystałem ze względu na nadwrażliwą skórę twarzy, ale towarzysz mój był bardzo zadowolony. Przyznam, że taka kompaktowa sauna to świetny pomysł, całe pomieszczenie było na wyłączność, żadne hałasu nie dobiegały i można było poczuć prywatność i spokój.
15:10 czas na kawę, w obiekcie |RomiSpa funkcjonuje również kawiarnia, która ma mleko bez laktozy (zbawienie!), różnego rodzaju kawy, soki i przepyszne ciasta. Ja zamówiłem ciasto bounty i kawę z mlekiem bez laktozy a P zamówił ciasto kinder i cappuccino (dołączano również kuleczkę z gorzkiej czekolady i ziarenkiem kawy i zestaw cukrów. Korzystając ogródka kawiarni postanowiłem więc uwiecznić moment i tak powstało zdjęcie zza szyby. Nasz deser wzięliśmy do "pokoju".

Jeszcze chwila relaksu w jacuzzi, rozmów i czas na masaż. Wybiła 16:00 punktualnie przyszły Panie masażystki, które zapytały czy nam coś dolega, jaki rodzaj masażu byśmy chcieli - zdecydowaliśmy się na klasyczny, odprężający, ale ja chciałem by ucisk był znacznie mocniejszy. Po masażu ciało jest takie... zrelaksowane, miękkie a mięśnie totalnie odprężone.
To były trzy godziny pełne odpoczynku i odstresowania się. Ciesze się również, że mogłem skorzystać z czegoś, co nie było sieciówką.

kawiarnia bytom


Na stronie Prezent Marzeń macie setki atrakcji, spa, loty balonem, skoki z wysokości, kolacje dla dwojga, jazda gokartami i wiele innych atrakcji, które możecie podarować w formie bonu bliskim lub sprawić prezent sobie ;).
To mój drugi raz z Prezentem i przyznam, że wysyłka bonu, kontakt mailowy i później telefoniczny z placówką do której wykupiliśmy voucher jest prosty, szybki i bezproblemowy. (post z pierwszej wizyty -> Yasumi Hydro IPL)

prezent marzeń