17 maja

17 maja

Resibo krem BB

Resibo marka żyjąca w zgodzie z naturą i zwierzętami ostatnio nas rozpieszcza nowościami, najpierw peeling do ciała o energizującym zapachu a teraz to - Resibo Self Love BB Cream , tonujący i pielęgnujący. Jak się sprawdził?


Resibo krem bbResibo Self Love BB Cream zamknięty jest w szklanej butelce z pompką o pojemności 30ml.
Posiada filtr przeciwsłoneczny SPF6, który moim zdaniem nic nie da i niepotrzebny jest on jako dodatkowy składnik kosmetyku.
Występuje w trzech odcieniach:
  • light beige (ciepły, jasny odcień)
  • natural beige (ciepły, oliwkowy ciemniejszy odcień)
  • sunny beige (ciepły, opalony braz)
Przyznam, że pierwsze swatche tego kremu bb mnie zraziły, kolory na swatchach wyglądają dziwnie i kto by się spodziewał, że on tak dobrze dopasuje swój odcień do skóry, moim kolorem jest Natural Beige i jak widać na filmie - zaskoczyłem się bo w świetle naturalnym wygląda idealnie!

Krycie Resibo Self Love BB Cream określam jako -średnie do +średniego, budując jego krycie nie ryzykujemy efektem ani pudrowości a tym bardziej "maski". Bardzo lubi się aplikować gąbką lub palcami, ale techniką wklepywania. Dzięki satynie mamy wrażenie, jakby pory skóry były niewidoczne, rumień, pajączki, małe i średnie krostki są zakamuflowane a skóra zyskuje promienny, bardzo naturalny look.
Wykończenie kremu bb Resibo określam jako zdrowe satynowe, co prawda nie zastyga, ale nawet nie przypudrowany na skórze (mojej) wrażliwej i lekko mieszanej wytrzymał kilka godzin w dobrym stanie. Skóry tłuste myślę, że powinny użyć trochę pudru sypkiego by utrwalić krem bb, ale zostawić ten zdrowy efekt jaki daje kosmetyk. 

naturalny bb krem


krem resibo

Skład to idealna propozycja dla osób, które kochają naturalne kosmetyki (i nie tylko rzecz jasna):
Kurkuma - działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne
Ekstrakt z miodunki plamistej - działanie odżywcze
Skwalan roślinny - (krótko pisząc) uzupełnia warstwę lipidową skóry
Biopolimer Fucocert działanie silnie nawilżające

Zapraszam na film, który w pełni pokazuje krycie i efekt jaki daje Krem BB Resibo, zobaczycie również w nim moje pierwsze wrażenia i reakcje, jednak tę recenzję piszę po ponad tygodniu codziennego noszenia kosmetyku.