02 maja

02 maja

Męski makijaż ślubny

Męski makijaż ślubny to makijaż dla Pana Młodego, dyskretny, delikatny, ale kamuflujący. Jeżdżąc do klientek wielu mężczyzn decyduje się na usługę makijażu. W 21 wieku nie powinno nikogo dziwić, że makijaż jest wykonywany u mężczyzn, w końcu co dziennie patrzymy na programy telewizyjne, chodzimy do kin czy teatrów a tam nie ma miejsca na czystą skórę bez makijażu.


Męski makijaż ślubny

Zauważyłem pewną prawidłowość, jest nią fakt, że osoby, które więcej przebywają wśród ludzi różnych kultur, interesujący się religiami, wyznaniami, trybem życia, makijażem, zdrowym trybem życia czy po prostu bardzo często imprezują wykazują większą empatię, zrozumienie, litość, cieszą się małymi rzeczami i mają bardziej otwarty umysł.

Dlaczego więc nadal ogromna grupa ludzi totalnie nie toleruje makijażu u płci męskiej? Wszystko siedzi w głowie i brak możliwości poznawania, ciekawości do życia sprawia, że w pewnych sprawach niestety są w mózgu zakorzenione pewne wartości i tryb życia, który nie pozwala im przejść przez niektóre tematy obojętnie. Frustrację, którą wypuszczają światu poprzez negatywne komentarze i wpisy pozwalają im na dowartościowanie się poprzez szukania adoracji (a raczej) i szukanie potwierdzenia dla ich zdania, dzięki temu stwierdzenie "w grupie siła" ma znaczenie i zamiast edukacji jak świat idzie do przodu zatrzymują się w jednym momencie i w pewnym sensie ich edukacja jest bardzo ograniczona a mózg i ciało trochę upośledzone.

Zapraszam do obejrzenia i subskrybcji kanału.Dlaczego o tym piszę na blogu? Uważam, że im więcej treści szczególnie w internecie tym większa edukacja, nawet jeśli może ominąć pewnych ludzi. Warto szerzyć informację o różnych poglądach, o czymś co dla innych pewne czynności mogą być szokującego jak np. że mężczyzna może się malować, bez edukacji ludzi "grozi nam" zatrzymanie w miejscu a przez to pewne ograniczenia.
Zauważyłem również, że często porównuje się, iż mężczyzna umalowany nie jest atrakcyjny dla kobiet, jednak trzeba zauważyć, że nie wielu ludzi nie ma na celu żyć dla miłości, dla ciągłego poszukiwania idealnego życia, dla założenia rodziny lub dla kobiet. 21 wiek to czas gdzie orientacja, religia, wyznanie i pochodzenie nie powinna mieć znaczenia i nie powinno to określać człowieka.