09 kwietnia

09 kwietnia

Top pudry na wiosnę

Przypudrujmy noski, czas na wiosnę i dobre utrwalenie makijażu, ale zarazem nie obciążające całego makijażu. Dzisiaj zestawienie świetnych pudrów do twarzy, które wyglądają świeżo, naturalnie i będą Wam służyć w ciągu dnia do poprawek.

Top pudry na wiosnę

Lamer puder prasowany w którym zawarto również algi, dzięki temu ma działanie nawilżające. Wersja prasowana pudru zamknięta w przepięknym opakowaniu z lusterkiem,, luksusowe pełne gracji na pewno umila użytkowanie i sięganie to torebki. Samo wykończenie jest satynowe bez drobinek, utrwala makijaż w sposób delikatny i niewidoczny na podkładzie dzięki temu można go dodawać bez obaw, że stworzy się efekt "ciastka".

lamer puder prasowany

Bom na naturalne kosmetyki wciąż trwa i przewiduję, że ten trend będzie się jeszcze długo rozrastał, dzięki temu mamy dostęp do nowych firm kosmetycznych z składami bez silikonów (nie każdy jest zły!). Felicea puder prasowany to chyba jeden z najmocniejszych pudrów matujących w tym zestawieniu, naturalny skład, matowe wykończenie i bardzo miękka formuła. Umieściłem go w tym zestawieniu ze względu na jego lekkość, która nie powoduje efektu maski a jednocześnie uzyskujemy świetny mat i utrwalenie.

felicea puder matujący

Revlon Candid to puder w wersji sypkiej, drobno zmielony i niewidoczny na skórze. To kosmetyk, który dba również o to, by zanieczyszczenia środowiskowe nie przeniknęły do naszej skóry. Daje matowe wykończenie, ale nie suche, można go położyć w większej ilości bez obaw o naruszenie podkładu, nada się również jako baza pod podkład w technice odwróconej.

Revlon Candit puder

Catrice Glow Illusion to puder sypki z bardzo drobno zmielonymi drobinkami, dla efektu rozświetlonej skóry, która przepięknie odbija światło dzięki czemu uzyskujemy efekt pełnego blasku makijażu, bez nachalnego błysku. Utrwala makijaż a z najbardziej matowego zastygającego podkładu potrafi zrobić rozświetlający efekt kremu bb swoim wykończeniem bez naruszenia trwałości całej bazy makijażowej.

catrice glow illusion

Linia Nude Look marki Golden Rose skradła serca wielu youtuberek i influencerek, które wychwalały pod niebiosa krem bb i puder... sprawdziłem i sam się zachwycam. Bez drobinkowa bardzo satynowa delikatna formuła pudru wypiekanego daje efekt zdrowej, wypoczętej skóry wraz z utrwaleniem makijażu. Problematyczny może być kolor - trochę ciemny, ale dobrze rozblendowany na podkładzie ma szansę zaistnieć na twarzach wraz z pytaniami innych ludzi "ale świeżo wyglądasz!".

golden rose nude look puder