28 kwietnia

28 kwietnia

Błędy, które robisz na Instagramie. Porady na temat Instagrama

Jak się wybić na Instagramie? 8 błędów, które robisz na Instagramie. Wybrałem błędy Instagramowe, które popełniasz, ale nie są one popularne, nie znajdziesz ich w każdym poradniku na youtubie czy blogach!Wybicie się na Instagramie nie jest łatwe, wśród szybko rosnących kont grających nie fair używając botów, kupując polubienia czy obserwacje - jednak o ile teraz przynosi to jakieś korzyści to za chwilę algorytm platformy Instagram (który i tak nie jest jasny i znany) może to przechwycić i zablokować dane konto - a przynajmniej w to wierzę.
Instagram cały czas wprowadza ulepszenia, ale też ogranicza zasięgi - moje to aktualnie od 8-20 tysięcy i uważam, że jak na tyle lat działalności w sieci nie jest to dużo, jednak i tak cieszę się ,że utrzymuję taki poziom.

W filmie mówię o używaniu filtrów, które niszczą markę, o stosowaniu botów, hasztagach i wiele innych myślę ,że cennych porad odnośnie prowadzenia Instagrama.

Zapraszam Was do subskrybcji kanału - bez tego nie pójdę dalej. Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na Instagram, które nie omówiłem w filmie? :)