21 marca

21 marca

Salvatore Ferragamo

Nowoczesny mężczyzna, który jest pewny siebie? Salvatore Ferragamo stworzył nowy zapach dla mężczyzn, którzy idą przez życie pasją, stylem i ufającym własnej intuicji. Przedstawiam Salvatore Ferragamo Ferragamo.


Salvatore Ferragamo

Zwróćmy uwagę na flakon kształtem przypomina drapacza chmur, połączenie srebrnego metalu i opaski w formie skórzanej już na samo pierwsze spojrzenie może nam się wydawać, że jest to sprzeczność, ale właśnie czy mężczyźni tacy nie są?

Ferragamo edt 30ml - 225,-
Ferragamo edt 50ml - 303,-
Ferragamo edt 100ml - 435,-

ferragamo

Nuty cytrusowo-drzewne, bergamotka i cytryna dają niesamowitą dozę energii i tu właśnie widzę tego żywiołowego, pewnego siebie mężczyznę budzącego się do życia, który nie potrzebuje wiele czasu by zaczął działać. Kwiatowe lecz metaliczne akordy fiołka i absolut liści fiołkowych skomponowane z nutą skórzaną to według mnie element tego, iż mężczyzna jest pewny siebie i słucha przede wszystkim siebie.

By bardziej zobrazować Wam moje odczucia zazwyczaj zapach porównuję do sytuacji. Wyobraźcie sobie więc mężczyznę ubranego klasycznie, ale nie do przesady, jest młody (do 40) nosi biżuterię, zegarek, dobrej jakości tiszert pod marynarką czy garniturem. Teraz czas na drapacza chmur, może być ten w Wrocławiu, rozmawia przez telefon ustalając szczegóły kontraktu i spogląda na zegarek, w restauracji czekają na niego znajomi bo w końcu po całym dniu zostało jeszcze sporo sił na to, by spędzić z nimi czas.

perfumy w sephora


Woda toaletowa dostępna w perfumerii Sephora Salvatore Ferragamo

ferragamo edt