07 marca

07 marca

Czym jest street fashion

Street fashion czyli moda uliczna/miejska. Możemy powiedzieć, że każdy z nas jest modny, jednak moda uliczna przybrała trochę innej formy - chodzi o łączenie różnych stylów, tutaj łączenie materiałów, tkanin nie ma ograniczeń. Moda uliczna cechuje się tym, że ktoś, kto nas zobaczy będzie się zachwycał lub powie, że totalny dziwak - ale czy nie jest tak w codziennych sytuacjach?


Czym jest street fashionOsobiście uważam, że łączenie różnych stylów i bawienie się modą jest w porządku, to również forma wyrażenia własnego siebie, pokazanie swojej pewności siebie. Modą krzywdy drugiej osobie nie robimy, więc pozwólmy ubierać się innym tak, jak chcą, nie musimy przecież na tę osobę patrzeć ... ba nawet myślę, że nawet by dana osoba się nie przyjęła, bo przecież ma własne życie i nie ma czasu na ludzi, którzy mają go za wiele.Ciepła bluza, która nie jest ani za gruba ani za cienka w szarym odcieniu (Pier One) pasuje do dosłownie wszystkie, to bezpieczny wybór. Spodnie z dziurami (bershka) o kilka rozmiarów za duże z podwiniętymi nogawkami tak, by wystawałą goła kostka to jak na moje miasto chyba za wiele, widziałem babcie w oknach, które patrolowały ulice i wołały swoich mężów... no cóż mnie się to bardzo podoba!.
Białe buty (Reserved) sprawdzą się idealnie w słoneczne dni to oczywiste, dodają całej stylizacji trochę sportowego wyrazu.


okulary trendhim


Dodatki odgrywają u mnie kluczową rolę, najczęściej są to okulary przeciwsłoneczne które noszę cały rok, te są z TRENDHIM i przyznam, że jakościowo są świetnie wykonane, model, który ja wybrałem tworzy filtr niczym instagrama a przy tym nie zniekształca obrazu, z tej samej firmy zamówiłem bratu wizytownik, który wygląda jak ze szkła (!) metalowy, solidny i co najważniejsze praktyczny.