08 lutego

08 lutego

Mroczny fioletowy makijaż

Makijaż może przybrać różnej postaci, nie musi być beauty jak to zazwyczaj u mnie bywa, tym razem coś bardziej artystycznego, ale w wersji użytkowej. W roli głównej fiolety i przepiękny migoczączy pyłek!

Mroczny fioletowy makijaż1. Zaczynam od środka dolnej powieki i fioletowym cieniem kieruję się do końca brwi, to pozwoli mi wyznaczyć granice w której będę się poruszał. Następnie wyznaczoną linię łączę z zewnętrznym kącikiem i wszystko blenduję tak, by całość była spójna. Jeśli cień w trakcie blendowania blaknie - pamiętaj by robić to stopniowo poprzez dodawanie cienia i ponownego roztarcia do momentu uzyskania zadowalającego efektu.
2. Wewnętrzny kącik również akcentuję fioletowym cieniem i łączę w załamaniu do zewnętrznego kącika. By wzmocnić makijaż postanowiłem wtłoczyć odrobinę czerni w samym zewnętrznym kąciku przy linii rzęs.
3.Środek powieki pokrywam kosmetycznym klejem do brokatu i aplikuję syntetycznym pędzlem o kształcie języczkowym migoczacy pyłek. Następnie zewnętrzny jak i wewnętrzny kącik rozcieram z pyłkiem tak, by efekt nie był odcięty.
4. Wewnętrzny kącik dolnej powieki również pokrywam fioletem.

makijaż tutorial5. Tuszuję rzęsy a linię wodną pokrywam cielistą kredką w kolorze skóry by stłumić zaczerwienienie (mocniejszy look można osiągnąć dzięki czarnej kredce lub trwalszego - eyelinera)

blog kosmetyczny


Mój kanał na youtube -> lukaszmakeup


Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: Zosia Bluszcz

makijaż w fioletach

jaka czerwona szminka


Oczy
Smashbox Cover Shot Crystalized
Smashbox Cover Shot Prism Eye
Pigment migoczący Kobo 109 Flirty Girl
Rzęsy Bell Hypoalergenic Amazing Mascara
Brwi Wosk Deborah eye brow palette
Twarz
Bronzer Golden Rose Contour Powder Kit
Glow Pur "afterglow"
Usta
Konturówka Deborah 24 Ore
Pomadka Nyx Slip Taste " spiced spell"