26 lutego

26 lutego

Klasyczna stylizacja z ubiegłych lat

Moda na klasykę trwa, trwała i trwać będzie, kroje, fasony, kolory, tkaniny, które znajdziemy w szafach babci czy dziadka zawsze będą modne, nie każdemu będą się podobać, ale Ci co śledzą trendy, śledzą różne style z pokazów będą to czuły i wiedzą o co chodzi.

Klasyczna stylizacja
Kurtka Terranova


Nie zamykajmy się tylko na modne "super ekstra" ciuchy, które fakt robią wrażenie, ale jest ich tyle na ulicach, że trochę mogą się wydać opatrzone, nudne i popularne. Warto znaleźć i dopasować do siebie taką stylizację, która w oczach ludzi, będzie zła, niedobra, dobra, świetna, wzbudzi niepewność.... po prostu nie jesteśmy obojętni. Lubię dobierać stylizacje tak, by zdania były podzielone, wtedy wiem, że postąpiłem dobrze. Nie zrozumcie mnie źle, gwiazdą nie jestem i na ścianki nie chodzę, ale dobrze, jeśli chociaż w sieci pokazujemy się z różnych stron i jest to dostrzegane, nie ważne jak.. ważne, że motywujemy innych do wyrażania własnej opinii.

klasyczne spodnie

sweter vintage
sweter Reserved / Spodnie Zara / Buty Terranova

Przede wszystkim użytkowość, lubię łączyć coś nietypowego jak ciepły sweter i odsłonięte kostki. Gdy jest pogoda jestem zwolennikiem luzu i przewiewności i o ile gdy leży śnieg nie odważyłbym się na gołe kostki to w taką zimę jaką mamy obecnie nie widzę przeciwwskazań.
Połączenie miękkiej tkaniny ze skórą również budzi różne emocje, jednak kto powiedział ,że spódnica i adidasy źle wyglądają? Bawmy się modą!

blog o modzie męskiej

moda męska 2020


Zapraszam również do subskrybcji mojego kanału na youtubie -> lukaszmakeup