29 lutego

29 lutego

Birthday Box Man's Box

Sprawianie komuś prezentu jest przyjemne i miłe, jednak większość z nas ma ten sam problem - "co mam kupić". Birthday Box to box wypełniony gadżetami oraz produktami, które zapewne ucieszą mężczyznę lub kobietę (są boxy dla kobiet), samo wypakowanie ich już sprawia solenizantowi frajdę!

Birthday Box Men's Box

Pudełko dostępne -> Man's box 

Man's BoxManFoot to produkt dla mężczyzn przeznaczony do stóp, niweluje potliwość oraz zapach. Faktycznie miałem ten krem w ubiegłym roku i śmiało mogę polecić nawet bardzo wymagającym panom, szczególnie jeśli ćwiczą czy w pracy noszą sztuczne nieoddychające obuwie. Dodatkowo forma kremu nawilża nie powodując wysuszenia stóp.

antyperspirant do stóp


Krosno Candles, przepiękna świeca w minimalistycznym designie wykonana ze szkła w szarym kolorze idealnie wpasowuje się w klimat mojego mieszkania. Zapach jest delikatny i świeży - bazylia i mandarynka, nie wypełni całego domu jednak nada pomieszeniu świeżości.


krosno candles


Power bank z którego się ucieszyłem, często jeżdżę i dodatkowe ładowanie to dla mnie obowiązek, dobry, solidnie wykonany i pojemny - czego chcieć więcej ;)

męski power bank


Spinki Bonda 007, fajny gadżet z przymrużeniem oka, który trochę da stylizacji ekspresji, natomiast skarpetki od wolneskarpetki.pl w żagle wychodząc spod garnituru czy spodni stworzy uśmiech na oczach widowni :).

spinki do mankietów

wolneskarpetki


Książka dla prawdziwego mężczyzny o ... kupie! Zamiast niegrzecznych czasopism warto dać właśnie tego typu zajęcie panom, znajdzie w niej wiele gównianych łamigłówek haha! Ten gadżet mnie rozśmieszył zdecydowanie :)!

poo books


pudełko subskrybcyjne

https://birthdaybox.pl/