15 stycznia

15 stycznia

Szybki makijaż na karnawał

Napatrzyłem się na makijaże Charlotte Tilbury, prostota w makijażu, łatwość wykonania i szybkość skłoniła mnie do zrobienia tutorialu makijażu na karnawał. Makijaż ten składa się tylko z kilku bardzo prostych do wykonania kroków, dlatego jestem pewien, że same będzie mogły go wykonać.

makijaż blog


1. Całą powiekę pokrywam cieniem w płynie z drobinkami co służy mi jako błyszcząca baza, następnie sięgam po mieniący się cień we kolorze pomarańczowego brązu i aplikuję go opuszkiem palca na całą powiekę a później rozcieram puchatym czystym pędzlem (możecie ten cień również rozetrzeć palcem!)
2. Wzdłuż linii rzęs kładę czarną miękką kredkę następnie pędzlem skośnym rozcieram kredkę tworząc kształt kreski.
3. Na linii wodnej aplikuję dwoma warstwami czarną kredkę a następnie ciemnym brązem ją rozcieram łącząc dolną powiekę z górną.


Szybki makijaż na karnawał

Przyznam szczerze, że takie makijaże są rzadkością w Polsce. Inspirując się "gwiazdami" makijażu mogę stwierdzić, że u nas nadal królują mocne odcienie na oczach, kat krisy i inne dość mocne techniki, które mają na celu pokazanie swojego artyzmu. Uwielbiam makijaże fashion i "nietypowe" gdzie skóra lśni, powieki są pół transparentne i makijaż wygląda bardzo "high fashion".... może kiedyś w Polsce będzie tego więcej.

Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: Ada Lebioda

jak zrobićc kreskę


Oczy
Cień Bobbi Brown Luxe "Heat Ray"
Bell Sparkling "Cinnamon girl"
Nyx Glitter Goals
Kredka IsaDora 60 Black
Rzesy Essence Super Curl
Twarz
BB krem Golden Rose
Puder prasowany La Mer
Bronzer Bobbi Brown Golden Light
Rozświetlacz Felicea
Usta
Konturówka Smashbox Nude Medium
Pomadka Maxfactor Sunbronze 025
Błyszczyk Nyx Lingerie "Honey moon"

Zapraszam również do subskrypcji mojego kanału na youtubie! - > Kanał  Youtube lukaszmakeup