27 grudnia

27 grudnia

Makijaż w fioletach

Fiolety w makijażu nie są tak popularne jak brązy może dlatego, że przy fioletach cera musi wyglądać nieskazitelnie ze względu na kolor może on podbić zaczerwienienia lub sińce pod oczami. Dobrze roztarte i ułożone fiolety na powiekach mogą wyglądać zjawiskowo.

Makijaż w fioletach


1. Do połowy powieki aplikuję dość ciemny fiolet, od razu go rozcieram puchatym pędzlem w kształt jaki chce uzyskać. Celowo zostawiam 1/3 powieki czystej by położyć tam inny cień, zwracam na to uwagę, ponieważ gdy wyjedziemy za daleko biel położona może się zbrudzić.
2. W zewnętrznym kąciku tuż przy linii rzęs blenduję w fiolet  pędzlem typu kulka czerń, wzmocni to intensywność całego makijażu.  Czernią akcentuję linię rzęs tylko w zewnętrznym kąciku.
Następnie przechodzę do bieli i wklepuję ją w czyste zostawione miejsce na powiece, starannie blendują biel z fioletem a następnie dokładam ruchem wklepującym biel by była intensywna.
3. Linię wodną zaznaczam czarną trwałą kredką(dwie warstwy) a następnie aplikuję na dolną powiekę fiolet oraz biel tak jak na powiece ruchomej.
4. Tuszuję rzęsy oraz kładę cielisty beżowy cień pod łuk brwiowy.


Makijaż w fioletach


Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: Klaudia Zuzanna Przyszlak

jak zrobić makijaż


Oczy
Paleta Smashbox Covershot Nova Eye Palette
Paleta Nyx Mystic Petals Dark Mystic
Rzęsy Nyx On The Rise
Twarz
Baza pod podkłąd Eisenberg
Podkład Bell Hypoalergenic Nude&Moist
Korektor Golden Rose HD
Puder Revlon Candit
Bronzer Smashbox Star Bright cheek palette
Rozświetlacz/róż Bell Hypoalergenic Fresh Blush 03
Usta/brwi
Delia Lip Pen 10
Brwi Deborah micropencil
Utrwalenie
Smashbox Crystalove