25 listopada

25 listopada

Targi Beauty Fair, BLOGmedia Katowice

Wydarzenia kosmetyczne i blogowe to możliwość poznania wielu ludzi, nawiązania wielu kontaktów, ale także poznania nieznanych nam firm kosmetycznych jak i spora dawka wiedzy dzięki pokazom i wykładom, które prowadzone są przez profesjonalistów.

Targi Beauty Fair

blogmedia agencja

Targi odbyły się w weekend 23-24.11.2019 w Katowicach. Przybyłem na targi tylko w jednym dniu - niedziela, ogrom firm, masa ludzi już od samego rana co roku robi na mnie spore wrażenie ale z drugiej strony również zniechęca do odwiedzenia wydarzenia w dwóch dniach, dlatego decyduję się na jeden. Technicznie trudno się poruszać ze względu na brak jakichkolwiek oznaczeń, wszystko wrzucone jest do kupy i człowieku radź sobie sam...

Postawiłem na marki, których nie znam i udało się takie znaleźć. Wiele nowych firm, które stosunkowo niedawno się narodziły również miały swoje miejsce na ogromnej hali, ogromne brawa dla nich za to, że inwestuje ogromne pieniądze i nie dają się dużym korporacjom. Piękne jest to, że tak wielu ludzi okazuje się, że jest artystami i specjalistami w tej dziedzinie a my jako konsumenci mamy w czym wybierać.

Na targach Beauty Fair miałem okazję uczestniczyć w pokazie makijażu Mistrzyni Świata makijażu 2019 Marty Wiola , w ciągu godziny pokazała makijaż wieczorowy, który moim zdaniem można również zużytkować na dzień czy inne okazje, ma fach w ręku dziewczyna!.

pokaz makijażu

Po długich podróżach na targach czas na panel stworzony przez BLOGmedia. W oddzielnej przestrzeni Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, witały nas dziewczyny z agencji. W tym dniu uczestniczyłem na wykładach o olejowaniu prowadzonych przez Uzdrovisco, dowiedzieliśmy się na nich jak olejować ciało i włosy by nie zrobić sobie krzywdy i poznaliśmy jakie oleje są dla nas odpowiednie, następnie udaliśmy się do stref gdzie podzieleni na grupy zrobiliśmy własną mieszankę olejową idealną dla nas.

Po warsztatach olejowych nadszedł czas na mój pokaz makijażu i w tym miejscu dziękuję Oli Krajewskiej za bycie moją modelką (zyciowasalatka.pl). Na moim panelu chciałem by, makijaż był dodatkiem a nacisk kładłem na smaczki i triki, które uczestnicy mogliby wykorzystać w codziennej pracy z kosmetykami. Dziękuję również za bardzo pozytywny odzew w trakcie jak i po moim wystąpieniu.

uzdrovisco

warsztaty kosmetyków naturalnych

warsztaty z makijażu