31 października

31 października

Tom Ford Velvet Orchid

Pewnego dnia oglądałem relację J. Mercedes, prowadzony byłwywiadm z Tomem Fordem i tak przypomniałem sobie, że od lat posiadam zapach Jego marki a jest nim Tom Ford Velvet Orchid, jeszcze zakurzony wylądował w moim obiektywie.

Tom Ford Velvet Orchid

Głowa: bergamotka, mandarynka, miód, rum.
Serce: heliotrop, hiacynt, jaśmin, kwiat pomarańczy, magnolia, narcyz, orchidea, róża.
Podstawa: balsam, drzewo sandałowe, labdanum, mirt, wanilia, zamsz.

Złota apaszka na smukłej szyi flakonu Tom Ford Velvet Orchid powinna być skierowana na wprost, jednak zapach jest na tyle aromatyczny i z drugiej strony elegancki, że idealnie kojarzy mi się on z kobietą na wietrze z apaszką z boku. Flakon zdobiony w pionowe żłobienia niczym kolumna, głęboki fiolet to idealna propozycja wizualna właśnie na tę porę roku i zbliżającą się zimę. Występuje w trzech wersjach pojemnościowych oczywiście edp.

tom ford perfumy

velvet orchid

Oh jaka ta sztuka jest słodka, orientalna, waniliowa i rozkoszna. W tym flakonie jest 100% kobiecości w klasycznej postaci. Niesamowicie trwała woń unosząca się dosłownie przez cały dzień, wystarczy jedno psiknięcie by 12 godzin pachnieć Velvet Orchid, przedawkowanie psiknięć grozi uduszeniem siebie i innych w koło.
Tom Ford Velvet Orchid to kobieta, która ubrana jest w elegancką sukienką, na szyi apaszka zdobiona złotą nitką, w ręku kopertówka ze złotym sznurem a na stopach czarne klasyczne szpilki z czerwoną podeszwą. Kobieta Orchidea jest niezależna, stawia na swoim a gdy jest na swoim terytorium posiada umiejętności mistrzowsko uwodzicielskie, muśnięta tym zapachem w połączeniu z swą pewnością siebie może mieć każdego mężczyznę (lub kobietę) zanim druga strona zdąży się zorientować (tak widzi mój nos i oczy).
Faktycznie to zapach nie dla każdej/każdego, bo jest charakterystyczny a nuty, które opisałem musi ktoś lubić, orientalna nuta jest dość mocno wyczuwalna co sprawia, że Tom Ford Velvet Orchid jest dla wybrańców.

perfumy blog