13 października

13 października

Moje stylizacje na wakacjach w Bułgarii

Wakacje w Bułgarii minęły bardzo szybko, zostały tylko wspomnienia i zdjęcia. Czas pokazać moje wszystkie stylizacje, których za wiele nie było, ze względu na określoną wagę walizki oraz chęć odpoczynku a nie pracy.

Moje stylizacje na wakacjach w Bułgarii

Do samolotu ubrać się trzeba wygodnie ale też ciepło, na pokładzie często jest chłodno a dodatkowo ekscytacja, zmęczenie robią swoje.

Kardigan Reserved
Koszula Penguin
Spodnie Bershka
Walizka Wittchen

jak się ubrać do samolotu

W Porcie Vana było bardzo wietrznie, błędem jest zabieranie kapelusza bo cały czas trzeba go trzymać, jednak ja unikając słońca postanowiłęm, że jak unikam to na całego. Prosta, wygodna stylizacja, bez większych udziwnień.

Kapelusz Domodi
Tiszert H&M
Spodenki Bershka
Buty Asos
Okulary Carry

port varna

Paryski szyk idealny na wieczorną Bułgarię, która właśnie o tej porze wygląda najpiękniej. Mimo zmęczenia, warto iść wieczorem na spacer, wypocząć, zrelaksować się i ponieść się przemyśleniom w zwierzęcym motywie.

Koszula Zara
Buty H&M

koszula męska zara

koszula motyw zwierzęcy


Słoneczny patrol na tle opuszczonego hotelu, z tego zdjęcia się śmieję bo wchodząc na szczyt konstrukcji gubiłem buta! Jednak te buty w formie klapek są niesamowicie wygodne i rozmiary są dowodem na to, że odzież może być również unisex.

Kapelusz Domodi
Koszula H&M
Spodenki Boohoo Man
Buty H&M
Okulary Carry
słoneczny patrol zdjęcia

okulary policjantki


bułgaria outfit

Przed ostatnią stylizacją godną pokazania jest dość obcisły tiszert wykonany z grubszej bawełny jednak nadal przewiewnej, jest trochę dłuższy dlatego wkładałem go w spodnie.

Okulary Carry
Tiszert New Yorker
Spodenki Boohoo Man
Buty H&M

diebelski młyn atrakcja

gold sand

Spacer po parku ma być luźny, niekrępujący i przyjemny. Założyłem luźną koszulkę z głębokim dekoltem (było upalnie i w cenie była przewiewność).

Kapelusz Domodi
Okulary Carry
Koszulka H&M
Spodenki Bershka
Buty Asos

luźny tiszert
zdjęcie z telefonu