15 października

15 października

Michael Kors Extreme Rush

Męskość można pokazywać na różne sposoby, ubiorem, zachowaniem, pracą czy właśnie zapachem. Michael Kors Extreme Rush to męskość w czerwonym energicznym flakonie, który jest masywny, ale wyważony.

Michael Kors Extreme Rush


Wyobraźcie sobie mężczyznę z skórzanej kurtce, który idzie przez park w którym drzewa pokryte są mchem, obsuszone liście dekorują chodniki a on siada na ławce nie mierząc czasu i nie przejmując się biegiem czasu cieszy się wolnością. Mężczyzna używający Michael Kors Extreme Rush to moim zdaniem silna osobowość ale i dusza towarzystwa z niezwykłą energią, potrafi rozśmieszyć towarzystwo, oddać się przyjaciołom a w pracy niekoniecznie potrafi się skupić na jednej sprawie. Skok z Bungee to dla niego pikuś, kocha adrenalinę i stąpać po cienkim lodzie, wtedy wie, że żyje.

Nutami, które zostają na skórze i ubraniach są piżmo, mąkla tarniowa i paczula ale mój nos czuje coś na styl lawendy z goździkami bez tej "dziadkowej" kwaśnej nuty, dlatego tę czerwoną zapachową propozycję kieruję dla mężczyzn w każdym wieku.
Podoba mi się ta różnorodność zamknięta w flakonie, myślę, że zapach nie jest na tyle oczywistym by mieć jego obraz za pierwszym powonieniem, u mnie rozwija się tak, jak go wyżej opisałem i pachnie kilka godzin bez uszczerbku na intensywności, później blaknie wyzbywając się cięższych nut.
Ponieważ jak już wspomniałem, iż zapach nie jest tak oczywisty jakby mogło się wydawać, myślę, ze to całkiem niezła niezobowiązująca propozycja na prezent w każdej okazji.

michael kors

perfumy na prezent dla mężczyzn


Michael Kors Extreme Rush jest dostępny w trzech pojemności w Perfumerii Douglas.