02 października

02 października

Givenchy nowa odsłona L'Interdit i najmodniejsze kolory Le Rouge

Le Rouge to oznaka przynależności do rodziny Givenchy i paszport do jej królestwa, dwa modne odcienie luksusu do ust. Nowa odsłona L'Interdit jako eksplozja świeżości sygnowaną przez Rooney Marę. Zapraszam do świata Givenchy.

Givenchy nowa odsłona L'Interdit

To nowa odsłona L'Interdit jako woda toaletowa wyzwala ciemną stronę każdej kobiety, zero tabu, zero skrępowania! L;Interdit to kobieta, która właśnie zdjęła z siebie każdą część garderoby, nie toleruje zakazu ale w dłoniach trzyma ogromne bukiety kwiatów o przeróżnej kompozycji, jedynym jej dodatkiem jest czerwona kosmetyczka z szminkami La Rouge.
Zapach przedstawiam jako kobietę odważną ale z drugiej strony subtelną, nuty zapachowe wody toaletowej L'Interdit czyli kwiat maku, kwiat pomarańczy, tuberoza, wetiweria, paczula to świeżość w flakonie z zaokrąglonymi kantami, które podkreślają czyste i delikatne linie.
Podsumowując, zapach jest na prawdę kwiatowy, bardzo kobiecy ale nie mdlący, nie słodki i na skórze rozwija się przez cały dzień jakby w torebce rozkwitał bukiet kwiatów. Świetna propozycja na dzień ale i do czarnej sukienki i jagodowych ust połyskujących na złoto dopełnimy randkę o dreszcz emocji na ciele... na obu ciałach ;).

Givenchy  L'Interdit

Givenchy Le Rouge Deep Velvet to nowa aksamitna welurowa konsystencja szminki, która w wykończeniu jest pudrowo matowa, pigment wysoce nasycony a pielęgnację zapewnia masło mango. Dzięki temu, że formułą nie jest płynna a konsystencja aksamitna nie podkreśla, a nawet nie ma prawa zaznaczać suchości na ustach mimo matu. Zamszowe czerwone etui robi wrażenie, gdy je pierwszy raz wziąłem do dłoni, mój umysł zupełnie skupił się tylko na tym pięknie, które niesamowicie pochłonęło moją uwagę i zmysły.
W tej gamie są dostępne 6 odcieni, każdy o głębszym tonie. Kolor pokazany na zdjęciu 14 Rose (drugi w gamie Deep Velvet), delikatny zgaszony róż, wyważony pomiędzy zimną tonacją a ciepłą.

Givenchy Le Rouge Night Noir a niech zamigoczą światła nocy, delikatna jagoda połączona z czernią a w niej zanurzone miliony drobinek, które mienią i lśnią się dodając trójwymiarowego efektu z dobrym gustem. To dość kontrowersyjna propozycja idealna szczególnie dla kobiet, które nie boją się eksperymentu uwodzenia niecodziennym kolorem.
Kolor na zdjęciu 02 Night in red. W gamie jest sześć odcieni.


Szminki dostępne wyłącznie w Perfumerii Sephora.

Givenchy Le Rouge

szminki sephora
Koniecznie obserwujcie instagram, gdzie niedługo pojawią się publikacje na ustach z Le Rouge.