29 września

29 września

Jesienne smokey eye

NA moim blogu był już czarny klasyczny smokey eye  czas więc na smokey eye w bardziej jesiennej formie. Brązy można przemycić w każdym makijażu, dziennym, wieczorowym, szalonym, ja zaszalałem z tym kolorem i wyszedł taki twór.

Jesienne smokey eye

1. Powiekę pokrywam korektorem, wklepuję go by zdjąć nadmiar (inaczej może się zrolować). Brązowy cień z delikatnymi drobinkami aplikuję tylko na powiekę ruchomą, nie przejmuję się nierównościami bo zaraz będę go dopracowywał.
2. Nieco ciemniejszy brąz aplikuję w załamanie i zewnętrzny kącik, lubię kładąc cien od razu go blendować dlatego chwytam puchaty pędzel i modeluje oko tym samym zacierając ostre granice z punktu pierwszego.
3. Całą powiekę ruchomą pokrywam jeszcze ciemniejszym brązem z drobinkami, wklepuję go by nie naruszać cieniowania i modelowania oka.
4. Pod łukiem brwiowym kładę jasny cień, przy linii rzęs robię cienką kreskę czarnym matowm cieniem i wtłaczam go w całość.

jak wykonturować oczy

5. Na linii wodnej ląduje czarna kredka, ale nie pozwalam jej wyschnąć, od razu sięgam po pędzel zamoczony w różnych odcieniach brązu i rozcieram łącząc dolną powiekę z górną przy zewnętrznym kąciku.

ciemna linia wodna

Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: Ewelina Stencel

makijaż w brązach

Oczy
Bobbi Brown paleta Nude
Migoczący cień Bell Metal Frosting 003
Czarna kredka Smashbox
Tusz Catrice Eyeconista
Brwi kredka Deborah
Twarz
Baza pod podkład Catrice 10 in 1
Podkład Golden Rose HD
Korektor Eisenberg
Puder Golden Rose HD
Bronzer Essence Duo palette
Róż Nyx Sweet Cheeks "risky busines"
Glow Paleta Catrice Luminice
Usta Essence Perfect Shine Lipstick 05 + błyszczyk bezbarwny
Utrwalenie Smashbox Love Ritual Primer