11 sierpnia

11 sierpnia

Vogue, bio, wege i moje nagłe zapały

Wstaję, ledwo się budzę, ubieram jeszcze kapcie z zimy, bo co z tego, że za oknem jest upał jak mi zimno, doczołguję się do kuchni, robię śniadanie, zalewam kawę, rozsiadam się wygodnie na kanapie, włączam telewizor po chwili decyduję, że odpalę świeczki i ucieknę od powielających się informacji płynących ze szklanego ekranu.

Vogue, bio, wege i moje nagłe zapały

Tak uważam, że trend nietestowania kosmetyku na zwierzęta to bardzo mądre posuniecie ze strony firm nie tylko kosmetycznych, próbuję zagłębić się w temat ale z każdej strony internetu i gazet atakują mnie sprzeczne informacje, dlatego też zaprzestaje na łyku kawy i swoich przemyśleniach.

Biorę do ręki Vogue Uroda to wydanie specjalne. Delektuje się tym wydaniem, bo zdjęcia i teksty są bardzo dobrej jakości i znajduję artykuły dotyczące wege, bio życia w zgodzie z naturą, do którego mi daleko. Firmy ulegają trendom (to trend pozytywny) naturalnej i ekologicznej pielęgnacji np. Kora Organics, Soraya, Beauty&Planet, Nature Box, Iossi, Resibo, Body Boom ... część z firm są ekologiczne, część naturalna a inne mają połączenie wszystkich czynników wpływających pozytywnie na nasz świat.

blog lifestyle

To dzień wolny, wolny od pracy na etat, zazwyczaj każdy jest inny, ale taki sam. Zaczynam robić porządki, ale z tyłu głowy mam czytane chwilę wcześniej artykuły. O zgrozo, zaczynam sprzątać graty, które totalnie zagracają moja przestrzeń, przed chwilą właśnie przebiegła myśl o jodze, ale szybko odeszła. Nagły zapał holistycznego podejścia do swojego ciała i trybu życia poszedł w niepamięć, gdy przypomniałem sobie, że muszę jechać na zakupy i pocztę, w efekcie tego moje porządki zakończyły się na powierzchownym upychaniu do szuflad bibelotów.

Dni wolne tak szybko uciekają, że nie starcza już czasu na myślenie o tym, co można by było jeszcze zrobić, bo ważne jest ustalenie priorytetu. Ustalania priorytetu nie odziedziczymy po rodzinach czy krewnych, ale własną pracą i dojrzewaniem. Pamiętam, jak kiedyś moim priorytetem były tylko social media i pasja, oczywiście teraz również tak jest, ale przecież są ważniejsze sprawy, którymi trzeba się zająć.