21 lipca

21 lipca

Prostota w retro wnętrzu

Retro, Vintage, oldchool, PRL to bez wątpienia klimat, który jest bliski mojemu sercu. Sam zbieram różne stoliki z czasów PRL, te meble ze starych czasów były robione z niezwykłą starannością i nic dziwnego, że teraz są na wagę złota, bo ich jakość przewyższa słabej jakości sklejki.
Moja prosta stylizacja w totalnie retro miejscu. 


prosta męska stylizacja


Ubieram się jak mi wygodnie, co doskonale wiecie, nie chciałem dopasowywać się do klimatu tego wnętrza bo, chce pokazać w pełnej okazałości prostotę mojego outfitu.
Tegoroczne lato lubi kaprysić i w dzień, kiedy robiłem tę sesję nie było upalnie, dlatego postanowiłem założyć długi bawełniany kardigan, który sprawia, że moje barki są szersze i sylwetka nie jest tak anemiczna.
Pod kardiganem znajduje się koszulka z dość mocnym wyciętym dekoltem z guzikami, które raczej służą tu jako ozdoba. Koszulka jest dopasowana ale, luźna lubią ją wkładać z przodu do spodni, zabieg ten uwydatnia szczupłość sylwetki, ale daje nieco więcej powera stylizacji.

bistro ruda śląska


jeansy z dziurami


Lubię biżuterię ale, co za dużo to nie zdrowo, połączyłem tu dwa medaliki ale ten jeden jest wyjątkowy za sprawą zielonego kamienia, który jest tu jedynym tak odznaczającym się kolorem.
Na kciuk powędrował czarny pierścionek ze stali, odzwyczaiłem się od tego typu biżuterii dlatego w końcu go odgrzebałem ze swojego świecidełkowego zbioru.

biżuteria męska zalando


portret w kawiarni


Spodnie z dziurami, ta moda zawsze wraca, za czasów gimnazjum pamiętam, były modne szerokie spodnie 'skejtowskie' i właśnie dziury jednak te raczej nosiły kobiety. Moda się zaciera a ludzie co raz bardziej świadomi są unisexu.


Kardigan: Reserved
Koszulka: Yourturn
Naszyjniki: Ivyrevel
Pierścionek: Trendhim
Spodnie: Bershka
Torba: Wittchen

spodnie z dziurami


Dziękuję za możliwość zrobienia sesji Karma Ma Bistro
Ruda Śląska Ul. Szymały 1/3