04 lipca

04 lipca

Eveline, Lip Therapy, nieinwazyjny zabieg powiększający usta

Moda na upiększanie się a w tym powiększanie ust trwa  w najlepsze. Przemysł kosmetyczny myśli o klientkach, które boją się igieł i tworzy specjalne kosmetyki, które za sprawą składników powiększają i kształtują usta.Eveline, Lip Therapy, nieinwazyjny zabieg powiększający ustaW secie Eveline Lip Therapy znajduje się peeling cukrowy oraz balsam powiększający usta. 

Peeling cukrowy zamknięty w odkręcanym opakowaniu, bardzo dobrze zdziera martwy naskórek, zostawiając usta gładkie. Nie zostawia tłustej olejowej warstwy na powierzchni ust.
Zawiera masło shea, olej ze słodkich migdałów, masło z nasion kakaowca. 

Peeling łatwo zmyć z ust, w smaku jest słodki i absolutnie nie chemiczny. 


peeling cukrowy do ustBalsam wypełniający usta ma wygodny aplikator, jego konsystencja jest lekka, biała (po chwili wchłania się w usta bez koloru) łatwo się rozprowadza na ustach).
Tak jak producent obiecuje-balsam wypełnia usta już po 5 minutach i efekt utrzymuje się przez kilka godzin. Proces pęcznienia ust przebiega bezboleśnie-jednak na ustach odczuwalne jest intensywne pieczenie oraz mrowienie. Prócz powiększenia ust widoczne na zdjęciach niżej, uwydatnia się czerwień wargowa.
Warto zwrócić uwagę na aplikację balsamu. Balsam powinien znaleźć się tylko na ustach, jeśli nim wyjedziemy po za obrys doświadczymy skutku ubocznego w postaci zaczerwieniania skóry pokrytej produktem.


Jest to zestaw, który spełnia obietnice, efekt jest widoczny. Recenzja krótka i konkretna, ponieważ działanie widać gołym okiem.


kosmetyki powiększające usta