01 czerwca

01 czerwca

Wysokie buty i sweter w mak z Chin

Jeden z upalnych dni w maju, trzeba było go wykorzystać na zdjęcia. Szukałem w moim mieście prawdziwego boiska, ale niestety się nie udało. Po tytule możecie spodziewać się jak dla mnie wysokiego podbicia butów, sami sprawdźcie!

ubrania chińska strona


Chińskie ciuchy to kontrowersyjny temat, ale spójrzcie na metki swoich ubrań, jestem przekonany, że większość ubrań pochodzi z Chin, Bangladeszu czy innych "popularnych" miejsc roboczych.
Sweter w mak z długimi rękawami na początku nieciekawie pachniał, jednak po praniu ta woń odeszła w niepamięć. Bardzo przyjemny materiał, nie gryzie, nie odkształca się a w praniu nie zmienił rozmiaru. Uważam, że jego jakość jest dobra a rozmiar (L) idealnie na mnie pasuje. Jeśli chodzi o rozmiary warto zerknąć na tabele rozmiarów, moje L to u nas XS/S.

dresslily opinie

Buty, które wybrałem to typ sportowy, chciałem coś co sprawi, że moje 174cm wzrostu urośnie do 180cm. W butach są dwie sznurówki, które powinno się przeplatać ze sobą na przemian, ja jednak totalnie nie mam do tego cierpliwości i wybrałem tradycyjne wiązanie, które spokojnie trzymają stopę w bucie, buty są średnio ciężkie a podeszwa solidna. To nie są buty dla osób, które nie prowadzą samochodu w dość topornym obuwiu. Wygoda jest odczuwalna, przyjemnie się chodzi w tak solidnych wysokich butach, nic nie obdziera a i potknięcie się o krawężnik czy kamień nie jest odczuwalne dla palców. Po prostu dobry but.


buty z chin opinie

sweter męski

Podsumowując, stwierdzam, że Chińskie nie znaczy złe. Nie chcę wkraczać w temat "małych rączek" ponieważ ciężko tego uniknąć ubrań z sieciówek czy stron online, nigdy nie wejdziemy w produkcje danych ubrań. Dajcie znać, czy kiedyś coś zamawialiście z takich stron :)

jak się ubrać na siłownię