13 maja

13 maja

Unitouch bąbelkujące maski do twarzy Bad Boy

"W marce Unitouch używamy jedynie naturalnych ekstraktów z olejków roślinnych zamiast chemicznie syntetyzowanych olejów. Cała seria stworzona została w oparciu o zastosowanie kojącego zapachu pozyskiwanego z nektaru kwiatowego co odzwierciedla dążenie marki do prostoty, łagodności i całkowitej naturalności."


Unitouch bąbelkujące maski do twarzy Bad Boy


Unitouch Clean me Bubble Mask.
Maska bąbelkująca w płachcie, wyjmując ją z opakowania łatwo rozpakować i położyć na twarz. Tak jak mówiłem w relacji na instastory - jest to maska w płachcie, która jako jedyna przylepia mi się do zarostu, dlatego oceniam je jako bardzo wygodne w użytkowaniu.
Jej zapach jest delikatny, nie drażniący trochę jak produkty oczyszczające a trochę kwiatowo (?).
W składzie znajdziemy proszek z węgla drzewnego, kwas migdałowy, ekstrakt z aloesu i wodę morską, składniki te świadczą o działaniu oczyszczającym ale też delikatnie złuszczającym. Ku mojemu zdziwieniu po około 10 minutach trzymania jej na twarzy i delikatnym masażu po jej zdjęciu skóra widocznie jest oczyszczona ale również nawilżona. Zazwyczaj maski oczyszczające działają też ściągająco i skóra woła o krem, tutaj jest zupełnie inaczej, dlatego też mogę spokojnie ją polecić nawet bardzo wrażliwym delikatnym skórom.


unitouch maseczki


Unitouch Detox Bubble Mask.
Maska bąbelkująca w płachcie, ta sama historia co z wersją oczyszczającą.
W składzie znajdziemy olej z nasion awokado, ekstrakt z szałwii lekarskiej, wyciąg z kawowca i wodę morską. Zapach określam jako delikatnie ziołowy, jest przyjemny bardziej w stronę kojącą zmysły.
Po nałożeniu odczuwalne jest delikatne przyjemne chłodzenie, dlatego też używam tej wersji po treningu, gdy jestem rozgrzany do czerwoności.
Detox Bubble Mask to propozycja dla każdego typu skóry, szczególnie suchej, wrażliwej a nawet naczynkowej, świetnie radzi sobie z ukojeniem rumienia, mrowienia skóry (w wypadku skóry naczynkowej) i suchymi skórkami. To nawilżenie jest znacznie bardziej wyczuwalne niż w wyżej wymienionej "Clean Me", skóa jest miękka i uspokojona w zaledwie kilka minut. Będzie to moja maska, po którą jeszcze nie raz sięgnę. 


unitouch sklep


Maski Unitouch w sklepie online Esthetic shop oraz w perfumerii Sephora.