10 maja

10 maja

Swatche palet Smashbox Cover Shot

Swatche palet Smashbox Cover Shot to post, który powstał ze względu na głosowanie na instagramie. Przyznam, że każda paleta jest inna, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam na swatche!

Swatche palet Smashbox Cover Shot

Będę pisał krótko i na temat, jeśli jakiś cień wybitnie mi się podoba lub nie napiszę jego nazwę.

Smashbox + The HoodWith

Najświeższa paleta z linii Crystalized. Paleta ma kryształki, które przepięknie się mienia, dla osób, które lubią świetny design będzie to paleta idealna na toaletkę.
Zawartość to 3 cienie matowe, 3 cienie metaliczne/z drobinkami i dwa cienie z większym płatkowym brokatem, który jest nasycony również kolorem.
Możemy nią wykonać makijaż dzienny, wieczorowy i imprezowy. Najsłabiej wypada tu szarość (you're grounded), która jest bardzo jasna i raczej trudna w codziennym użytkowaniu, natomiast cień, który mnie osobiście najbardziej chwycił za serce to ten brokat zielony (mystic opportunity)  pięknie się mieniący na złoto.

smashbox cover shot

swatch smashbox

/Smashbox Cover Shot Minimalist Eye Palette

Efekt 3D tak mogę określić design tej palety. Znajdziemy w niej 5 cieni matowych, 3 perłowe drobno zmielone w stonowanej i ziemistej kolorystyce. Świetna do makijażu dziennego jak i wieczorowego w delikatnej odsłonie. Cień w kolorze Platinum jest tutaj perełką - platyna wchodząca w szarość opalizująca trochę w "rose gold".

paleta cieni dziennych

makijaż dzienny

Smashbox Cover Shot Major Metals

Najbardziej kolorowa paleta z designu 3D. Nie znajdziemy w niej cieni matowych, 6 cieni drobno zmielonych perełek, 2 cienie mocniej brokatowe perłowe. Jest to paleta typowo do dodania akcentu makijażu, raczej trudno nią wykonać pełny makijaż. Mamy w niej odcienie żółtego złota, brązów, fioletu, szarości i metalicznej czerwieni. Metaliczny efekt jest bardzo głęboki i nie można przyczepić się do pigmentacji, która tu jest na wysokim poziomie.


złote cienie

Smashbox Cover Shot + Vlada

Limitowana paleta przy współpracy z Vladą. Mamy w niej 2 cienie matowe i 6 drobno zmielonej perełki. Określiłbym tę propozycję jako paletę na wakacje, ponieważ wszystkie kolory są wesołe, nie ma tu brudnych tonacji a motywem przewodnim jest rozświetlenie oka. Sporo w niej różu ale również pomarańczu.jak robić swatche


Smashbox Cover Shot Prism 

To moja ulubiona paleta z linii Cover Shot 3D. Chłodna paleta barw różu, fioletu a nawet złota. Jeden cień matowy, 5 cieni metalicznych, 2 cienie brokatowe płatkowe. Cień Astro hot to płatkowy brokat, który dobrze przyczepia się do powieki nawet bez bazy opalizuje na złoto i pudrowo różowy, cień Rocket Star jest mniej płatkowy natomiast opalizuje na ultra fiolet co daje przepiękny efekt np. na wewnętrznym kąciku oka.

cienie holograficzne


wzornik na swatche


Która Wam się najbardziej spodobała? Napiszcie w komentarzu!