30 maja

30 maja

NUTRIKOSMETYK HAIRVITY MEN, sposób na wypadanie włosów

"Hairvity Men został poddany wnikliwym badaniom dermatologicznym i trychologicznym, które wykazały jego pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję męskich włosów. Innowacyjna formuła Nutri-Amino Complex™ sprawia, że włosy są silniejsze, szybciej rosną i mniej wypadają.

To zestaw ważnych witamin i mikroelementów przygotowany pod okiem specjalistów, który pozwoli Ci cieszyć się mocnymi, zdrowymi i lśniącymi włosami od cebulek aż po same końce!"

Hairvity nutrikosmetyk, sposób na wypadanie włosów

Co to jest nutrikosmetyk? To kosmetyk w formie tabletki lub kapsułki. W zależności od naszych oczekiwań, dobieramy odpowiedni preparat, w tym wypadku są to kapsułki, które mają ograniczyć  wypadanie włosów, ale także sprawić, że włosy będą rosnąć szybciej.
Halier Hairvity Men zawiera aż 13 składników, między innymi kwas
hialuronowy, cynk, biotynę, witaminę E, kolagen i ekstrakt z palmy
sabałowej. 
W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które można łatwo
połknąć,a dzienna dawka to dwie sztuki.

tabletki na porost włosów

Patrząc na skład, mamy do czynienia ze składnikami na porost włosów, a także ograniczającymi ich wypadanie. Znajdziemy tam również substancje, które korzystnie wpłyną na skórę głowy. Kolagen, kwas hialuronowy, cynk oraz miedź to składniki działające przeciwzmarszczkowo a nawet przeciwzapalnie.

Jeśli chodzi o skórę, faktycznie nie pojawiały się wypryski, jest ona po prostu gładka i w lepszej kondycji. Kto mnie obserwuje, ten doskonale wie, że moje włosy i skalp poddawane są codziennej stylizacji (suszeniu na szczotce, lakierowaniu) przy użyciu różnych kosmetyków. Myję włosy codziennie i każdego dnia po myciu, w wannie zostaje kilkanaście włosów.

kwas hialuronowy w tabletkach

męskie wypadanie włosów

W ciągu miesiąca na mojej głowie i zakolach pojawiły się małe włoski. Tył szyi również zarósł, co w tak krótkim czasie nigdy nie miało miejsca. Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to zauważyłem, że w wannie pojawia się mniej włosów. Co prawda cała kuracja powinna trwać około 3 miesiące, ale jeśli efekty widać po miesiącu, to tym bardziej jestem skuszony sięgnąć po dwa kolejne opakowania. 
Po całej trzymiesięcznej kuracji na pewno opowiem o moich wrażeniach na instastory.

Warto zwracać uwagę na to, co zażywamy. Nie warto sięgać po
nieprzebadane tabletki, których pochodzenie nie jest nam znane.
Pamiętajmy, że suplementacja połączona z odpowiednią dietą i pielęgnacją od zewnątrz przyniesie efekty, więc warto być wytrwałym.
Hairvity Men, inne nutrikosmetyki oraz kosmetyki są dostępne w sklepie www.nutridome.pl
Jak widać na zdjęciach niżej, przy linii włosów zaczęły wyrastać małe włoski, a szyja zarasta. Takie efekty osiągnąłem po miesiącu kuracji, ale, jak już wspomniałem, cała kuracja z tym nutrikosmetykiem powinna trwać trzy miesiące.

suplement na włosy

jak dbać o włosy