05 maja

05 maja

Filorga Oxygen-Glow. Bądź pełna glow!

Sezon na rozświetlenie został przedłużony, wszedł do nas stosunkowo niedawno porównując do matowienia się i nadal trwa!. Promienna skóra pełna blasku, kontrolowany glow, lśniąca cera to must have i oby się to nie zmieniło.

Filorga Oxygen-Glow


Filorga Oxygen-Glow krem pod oko to propozycja nie tylko dla srok. Zanurzone maleńkie drobinki w kremowej bazie optycznie rozświetlają spojrzenie, rozjaśniają skórę pod okiem ale również sprawiają, że jesteśmy wizualnie wyspani i wypoczęci. Jak tylko nałożyłem ten krem pod oczy powiedziałem "wow glow!", prócz blasku jaki daje nam krem, otrzymujemy również wygładzoną okolice oczu i nawilżenie. Pięknie współgra z podkładami płynnymi, korektorami czy podkładami mineralnymi tworząc delikatne odbicie światła. myślę, ze nawet skóra dojrzałą mogłaby się pokusić o ten produkt, ponieważ wklepany w skórę nie będzie podkreślał zmarszczek. Zawiera kwas hialuronowy, L-enzym i olej migdałowy.
Dostępny online oraz Sephora, 15ml 129,-.

rozświetlający krem pod oczy


Oxygen-Glow ekspresowa maska do twarzy. Kremowa, lekka ale jednocześnie bogata konsystencja, którą łatwo zmyć. Prócz składników, któe ma krem pod oczy mamy również ekstrakty z roślin i owoców. Mam wrażenie, że delikatnie złuszcza martwy naskórek ponieważ skóra jest miękka i gładka jak po delikatnym peelingu enzymatycznym. Producent pisze, że po 10 minutach można zmyć kosmetyk jednak ja zazwyczaj przytrzymuje do około 20 i żadnych skutków ubocznych nie odnotowałem. Tego typu maski świetnie się sprawdzają rano, makijaż lepiej wygląda, skóra ma znacznie lepszy koloryt, jest rozświetlona bardziej promienna a jej faktura przygotowana jest na produkty kolorowe. Dla posiadaczy skóry mocno tłustej - można nałożyć ją na wybrane partie twarzy a na przetłuszczające się strefy umiejscowić coś matującego. Idealna dla większość skór nawet dojrzałych i skóry palacza!. Pojemność 75ml w cenie 145,-.


maseczka rożswietlająca