22 maja

22 maja

Drogeryjne podkłady dobre na lato

Lato już niedługo więc i podkład warto zmienić na lżejszy, delikatniejszy a nawet pielęgnujący. Ponieważ lekkość podkładu wcale nie musi równać się z mniejszym kryciem, postanowiłem tutaj postawić na płynne podkłady, które mają różny stopień krycia. 

Drogeryjne podkłady dobre na lato


Deborah BB krem Formula Pura - coś dla fanów bardziej naturalnych kosmetyków. Krycie określiłbym na lekkie do średniego ponieważ świetnie radzi sobie z tłumieniem rumienia i kryciem małych zmian. Dwa odcienie, które posiadam to 00 (wchodzi w beżowe tony) i 01 (ciemna ciepła tonacja). Coś co w nim lubię to lekkość i nawilżenie, które sprawia, że nie jest wyczuwalny na twarzy. Najlepiej wygląda wklepany gąbką. Raczej dla skór suchych, dojrzałych i mieszanych.


deborah formula pura krem bb

naturalny krem bb


Golden Rose BB krem to lekki podkład o średnim kryciu. Świetnie scala się ze skórą nie podkreślając przy tym rozszerzonych porów, suchych skórek itp. Jego wykończenie jest półmatowe co ucieszy skóry tłuste. Kolor 01 wchodzi w chłodną tonację ale nadal jasną natomiast 02 wchodzi w ciepłe żółte tony. Dobrze wygląda wklepany palcami i gąbką. Nada się do każdego typu skóry.


golden rose bb krem


Essence # Insta perfect, jego formuła jest bardzo lekka ośmielę się napisać, że płynna wylewająca z opakowania. Lekki jak wcześniej napisałem nie oznacza mało kryjący, tutaj mamy średnie do dobrego, wygląda jak druga skóra przy jednej warstwie wklepany gąbką. Jego wykończenie jest pół matowe do matowego ale bez uczucia ściągnięcia. Świetny dla skóra mieszanych, tłustych lecz nie suchych ponieważ zawiera alkohol denat w składzie. Kolor 30 jest jasny lecz wchodzi w żółte tony dzięki czemu dobrze współgra z naszą karnacją. 

essence insta perfect

insta perfect


Janda kryjący ma keup fluid fleksyjny,jest to podkład o lekkiej średnio kryjącej formule. Tonacja 02 jasna ciepłą w żółte tony, 04 jest neutralna w żółte tony. Krycie możemy zbudować do dobrego średniego, Plusem jest fakt, że podkład faktycznie nie wchodzi nadmiernie w linie mimiczne - po prostu pracuje razem z mimiką twarzy. Bardzo naturalnie wygląda na skórze wklepany gąbką i jest podkładem trwałym. Dobry dla każdego typu skóry. 

janda fluid fleksyjny

janda kryjący make up